سه شنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۵
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 13575
  • تعداد مترجم ها : 1072
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 29119
خبرگزاری فرارو: شبکه مترجمین اشراق، محیطی امن و دقیق برای ترجمه 1395/1/23

 

شبکه مترجمین اشراق، محیطی امن برای ترجمه   

به گزارش روابط عمومی شبکه مترجمین اشراق (موسسه طلایه داران افق علم)، در محیط های دانشگاهی و پژوهشی همواره یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان و حتی اساتید ترجمه دقیق کتب، مقالات و متون به زبان های مختلف است. شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که برای ترجمه متنی سردرگم شده باشید و پس از گذشت زمانی طولانی و صرف هزینه های نامشخص به نتیجه مطلوب دست پیدا نکرده اید.

امروزه با گسترش شبکه های اینترنتی بسیاری از این دست خدمات سهل  و مطمئن تر شده است. بر همین اساس شبکه ی مترجمین اشراق در اوایل 1393 به همت دکتر علی پیری در تبریز تاسیس شد که در واقع به محیطی امن و دقیق برای حل این مشکل تبدیل شده است.

شبکه مترجمین اشراق با کارآفرینی انجام داده شده موفق به بکار گیری بالغ بر 950 مترجم مجرب در زمینه های ترجمه مقاله و متون تخصصی، ترجمه رسمی، ترجمه کتاب، ترجمه مولتی مدیا، ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری، اعزام مترجم همزمان، ترجمه کاتالوگ و بروشور و ترجمه محتوای وب سایت با آدرس www.eshraghtranslators.com  فعالیت می کند.

در شبکه مترجمین اشراق شما می توانید هزینه های ترجمه های مختلف را به صورت دقیق محاسبه و آنلاین پرداخت کنید و همچنین این شبکه ترجمه را از لحاظ کیفی تضمین کرده و تحویل به موقع را قول می دهد. شایان توجه است موسسه ی مذکور تنها موسسه ی دارای گواهینامه یورو ساینس کیفی ترجمه از کشور انگلستان در آسیا می باشد که این امر مرهون تلاش خستگی ناپذیر کادر زحمت کش و کیفیت ترجمه ها می باشد.

 

جهت مشاهده لینک خبر کلیک نمایید.

 

برچسب: خبرگزاری فرارو, دلنشگاهی, پژوهشی, ترجمه دقیق, زبان های مختلف, اینترنت, کارآفرینی, کادر مجرب, کارشناس کیفی, آنلاین, تلاش, یورو ساینس, کیفیت, شبکه مترجمین اشراق,