سه شنبه , ۲۸ دی ۱۳۹۵
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 13575
  • تعداد مترجم ها : 1072
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 29119
اولین کنفرانس بین المللی ایده های نوین در علوم پزشکی، مامایی، پرستاری و روانشناسی 1395/3/7

اساتید فرهیخته، پژوهشگران ارجمند و دانشجویان گرامی


با استعانت از خداوند متعال، "اولین همایش بین المللی ایده های نوین در علوم پزشکی، پرستاری، مامایی و روانشناسی" با حمایت علمی مؤثر پژوهشگران عرضه علم و دانش برگزار خواهد شد. با توجه به اهمیت  موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه، دبیرخانه اجرایی همایش انتظار دارد این کنفرانس با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی، برنامه ریزی، مدیریت و اجرا اعم از متخصصین، مهندسین، کارشناسان و صاحب نظران می باشد برگزار گردد. تا با ارایه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط این اساتید، پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش توسعه و ترویج علوم کاربردی نوین و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه گامی استوار برداریم.

با تبادل نتایج آخرین پژوهش های صورت گرفته و اطلاع رسانی نتایج کاربردی آنها سهمی در اعتلای نظام مدیریتی کشور، دستیابی به توسعه پایدار، رشد و شکوفایی صنایع و تولید ملی و بهبود وضعیت اقتصادی جامعه خواهیم داشت.
همچنین  به  اشتراک  گذاشتن  جدیدترین  یافته های علمی و تحقیقاتی، علمی و حرفه ای فعالان دانشگاهی وعرصه کسب و کار خواهد انجامید. در حال حاضر یکی از مهمترین مشکلات و دغدغه های مسئولین ارشد نظام مقدس جمهوری اسلامی رشد و تعالی مدیریت در بنگاه های اقتصادی کشور است.
بدین وسیله در راستای تحقق این اهداف و در جهت ارتقاء سطح دانش و تولید علم و تبیین نقش مدیریت همه جانبه و با هدف گسترش دانش و در جهت عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر ضرورت راه اندازی نهضت علمی و در سالی که هوشمندانه به نام”اقتصاد و فرهنگ, با عزم ملی و مدیریت جهادی”نامگذاری شده است، بر آن شدیم سهمی هر چند اندک اما کاربردی و اثرگذار در راه نیل به این اهداف اساسی و مهم داشته باشیم.

 

وب سایت کنفرانس: www.icnimnmp.ir

 
برچسب: کنفرانس بین المللی، پرستاری، علوم پزشکیٰ، روانشناسی, همایش, پژوهشگران, ارتقا,, اقتصاد کشور, نوین, فرهنگ, عزم ملی, مدیریت جهادی, شبکه مترجمین اشراق