دوشنبه , ۲۷ دی ۱۳۹۵
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 13572
  • تعداد مترجم ها : 1072
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 29116
واریز عواید حاصل از ترجمه ماه رمضان به خانه مهر کودکان 1395/3/17 11:40:54

Image result for ‫کودک کار‬‎

 

بسم الله الرحمن الرحیم

تعاونوا علی البرّ و التقوی

کاربران محترم شبکه مترجمین اشراق با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به عرض می رساند شبکه در نظر دارد تمامی عواید و سودهای حاصل از ترجمه ی ماه مبارک رمضان را مطابق سال های گذشته به موسسه ی حمایتی خانه مهر کودکان که موسسه ای غیر دولتی و غیرانتفاعی و با هدف آموزش کودکان و نوجوانان محروم از تحصیل، آموزش کودکان کار و خیابان و حرفه آموزی به زنان سرپرست خانوار تاسیس شده است واریز نماید. انشاالله امیدواریم در این کار خیر مثل همیشه یار و همراه ما باشید.

و من الله التوفیق

دکتر علی پیری

مدیرعامل شبکه مترجمین اشراق

 

 

 

 

برچسب: رمضان, عواید, سود, ترجمه, سال گذشته, موسسه حمایتی مهر کودکان, غیردولتی, هدف آموزش, کودکان و نوجوانان, محروم, زنان بی سرپرست, شبکه مترجمین اشراق