ما به زبان شما حرف میزنیم

سرویس ترجمه همزمان ترجمه کردن یا عمل ترجمه همزمان، ترجمه ای شفاهی است که در آن مجموعه ی گفتار، علائم و اداها و حالات سخنگو از زبان مبدا به زبان مقصد بیان می شود. مترجم شخصی است که افکار و تفاسیر را از زبان مبدا به زبان مقصد باز می گرداند. مترجم هم‌زمان فرصت تغییر دادن عبارات، تصحیح ساختار جملات و انتخاب سبک‌های گوناگون را ندارد و رعایت زمان در بعضی موارد یک نیاز محسوب می‌شود. تنها مزیتی که مترجم هم‌زمان از آن برخوردار است ولی مترجم مکتوب از آن بی بهره است استفاده از پیامهای جانبی

Bootstrap Image Preview

سرویس های ما

معرفی ترجمه مولتی مدیا

از انواع مولتی مدیا می توان به فیلم، فایل های صوتی، پادکست های اینترنتی، نرم افزارهای کامپیوتری، سخنرانی ها و ... اشاره کرد.

شبکه مترجمین اشراق با توجه به نیاز جامعه به ترجمه فایلهای صوتی و تصویری زبانهای مختلف می پردازد. در این بخش اقدام به ارائه خدمات منحصر به فردی می گردد که می تواند نیاز بخش زیادی از جامعه را تامین نماید. این خدمات شامل گروه وسیعی می باشد که برخی از آنها را نام خواهیم برد.

خدمات مولتی مدیا

خدمات شبکه مترجمین اشراق در حوزه مولتی مدیا گستره فوق العاده وسیعی از سرویس های منحصر به فرد و حرفه ای را شامل می شود. شبکه مترجمین اشراق با آگاهی از تنوع مولتی مدیا در دنیای امروز، توانایی ترجمه فایلهای صوتی و تصویری شما به صورت کاملا حرفه ای را دارد . خدمات قابل ارائه به شرح زیر می باشد.

    1. پیاده سازی فیلم ها و نرم افزارهای تخصصی آموزشی در رشته های گوناگون
    2. ترجمه متن فیلم نامه،نمایش نامه سریال ها و فیلم های خارجی
    3. ترجمه و ارائه زیر نویس حرفه ای فیلم های مستند، سینمایی، آموزشی و تبلیغاتی
    4. پیاده سازی و ترجمه پادکست های آموزشی
    5. ترجمه سخنرانی های آموزشی

شیوه قیمت گذاری

هزینه ترجمه فیلمهای صوتی و تصویری مطابق لیست هزینه ها ی ارائه شده در سایت می باشد.

طریقه سفارش مولتی مدیا

جهت هماهنگی برای ارسال سفارش، لطفا با شماره تلفنهای 04133343915 یا 09149724799 تماس حاصل فرمایید.

شبکه مترجمین اشراق به صورت شبانه روزی پاسخگوی سوالهای شماست

Bootstrap Image Preview

با ما تماس بگیرید

/body>