برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

آیا تکنولوژی تاثیری در کیفیت زبانها ونحوه یادگیری دارد؟

1394/9/22
آیا تکنولوژی تاثیری در کیفیت زبانها ونحوه یادگیری دارد؟

آیا تکنولوژی تاثیری در کیفیت زبانها ونحوه یادگیری دارد؟

 

در گذشته یک لغت جدید توسط مکالمه هاو کتابها و روزنامه ها وارد یک زبان می شد. و این امر مدت زمان زیادی لازم داشت تا تمامی مردم از وجود و نحوه استفاده آن اشنا شوند. اما امروزه مردم توسط ماهواره، اینترنت و تلویزیون و رادیو با واژ های جدید و نحوه استفاده آن اشنا می شوند. بنابراین پروسه وارد شدن یک وازه به یک زبان خیلی کوتاه شده است. و این کار سریعتر انجام می شود.

نکته دوم اینکه دانش آموزان دسترسی به زبان اصلی و واقعی نداشتند و تنها با کتاب و نوشته ها آن را یاد می گرفتند ولی امروزه اینترنت این کار را آسان کرده.  توسط دسترسی به مقاله ها ی اصلی و دست نخورده با نحوه نوشتاری صحیح و با گوش دادن و نگاه کردن به فیلمهای زبان اصلی با نحوه صحبت کردن آشنایی کامل پیدا می کنند.

90 100 712
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق