برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

مکانهای دیدنی و جذاب انگلستان و لندن

1394/9/30
مکانهای دیدنی و جذاب انگلستان و لندن

مکانهای دیدنی و جذاب انگلستان و لندن

 

۱ .برج لندن، نماد پایتخت 
برج لندن با هزار سال قدمت میزبان خاندان سلطنتی انگلستان بوده است. قصر سلطنتی، خانه جواهرات سلطنتی، زندان برج همه و همه یاد آور تاریخ کهن این سرزمین است. تاج سلطنتی انگلستان با بیشتر از ۲۴۰۰۰ قطعه الماس و جواهر منتظر جشمان علاقه مندان است
۲ .کلیسای جامع کانتربری
کلیسای جامع کانتربری کلیسای مادر که برای برای تمام مسیحیان (کلیسای ربانی و مقدس انگلیکان و اسقف اعظم) مکانی امن و مقدس شمرده میشود .
 

 


 


۳. پارک ملی پر تردد ترین پارک جنگلی اروپا                                                                                                                                                         
یکی از بزرگترین و بهترین تفریحات بیرونی(outdoor) انگلیس پارک ملی آن است، جالب است بدانید انگلستان ۱۵ پارک ملی دارد که هرکدام طبیعت منحصر به فرد و مناظر زیبا ای دارند و بیشتر در جنوب، شرق و مرکز انگلیس هستند. این پارک ها بهترین پیشنهاد برای کمپ زدن و تجربه تور طبیعت گردی است؛ در واقع پارک های جنگلی انگلیس یک پیشنهاد منحصر به فرد برای علاقه مندان به زندگی در دل طبیعت به دور از هیاهوی شهری است، پیشنهادی که هرگز نباید آن را رد کرد


به عنوان مثال می توان از پارک Peak District که اولین پارک جنگلی انگلیس است به عنوان یکی از پردد ترین پاتق های علاقه مندان به تور طبیعت گردی نام برد اما پارک هایی مانند Snowdonia ، Dartmoor ، Lake District و ... هم میتوانند یک تجربه متفاوت از طبیعت گردی با چشم انداز های بی نظیر دریاچه، کوه و دامنه های سرسبز و جنگل برای گردشگران ایجاد کنند.


این پارک ها محلی برای پیاده روی، دوچرخه سواری، صخره نوردی و کوه نوردی می باشند. لباس و کفش مناسب را فراموش نکنید. با تجهیرات کامل به این مناطق بروید و دیگر نگران گذر زمان نباشید، زمان برای شما متوقف شده است!!

۴. موزه بریتانیا، نگین موزه های جهان                                                                                                                           


موزه بریتانیا (British museum) یکی از مهمترین کلکسیون ها تاریخ دنیا و انگلیس است. این موزه انسان امروز را در تونل زمان حرکت می دهد و با خود به دل تاریخ می برد. به عنوان یک ایرانی حتما دیدن این موزه شما به یاد امپراطوری قدرتمند و پرنفوذ هخامنشی می افتید چرا که یکی از شناخته شده ترین آثار یعنی منشور کوروش کبیر در آن جای دارد.۵. گذرگاه بزرگ مسیری بی نهایت عجیب در کنار دریا                                                        
یکی از بی نظیرترین و منحصر به فرد ترین ستون های بازالتی جهاناز سخره های شِفرد به سمت بالای تپه قدم بزنید و هر از چند گاهی به افق نگاه کنید. تماشای طلوع و غروب آفتاب برفراز این تپه برای چند مدتی شما را از هیاهوی اطرافتان خارج می کند، گویی ارتباط شما با دنیا قطع شده و مقهور قدرت خالق این زیبایی ها می شوید.

نگران پیدا کردن محلی برای اقامت نباشید:
اقامتگاه های انگلیس بسیار متنوع هستند و برای گردشگران با همه نوع درآمدی تعبیه شده اند، البته نمی توان این را انکار کرد که انگلیس یک کشور گران برای گردشگری است اما ازهتل های لوکس تا خانه هایی که تخت و صبحانه با قیمت مختلف ارائه می دهند و مهمان پذیر ها که همان هتل ها کوچک و ساده اما با کیفیت مناسب ، نگرانی برای پیدا کردن محلی برای خواب و استراحت را به حداقل می رساندایده ال ترین نوع اقامتگاه برای افراد با بودجه محدود پردیس ها (campuses)، خوابگاه ها (hostel) و اقامتگاه های خود خدمت می باشد.کمپ ها و دهکده های تفریحی:
 تجربه منحصر به فرد زندگی سنتی درکنار مردم محلی. حس هوای تازه و غذاهای محلی در کنار تجربه زندگی و تماس مستقیم با مردم انگلیس را خواهید یافت.
 

97 100 715
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق