برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی

1395/1/16
ترجمه ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی

 

ترجمه  تخصصی ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی

                                                                                                  

ایتالیا کشوری در جنوب اروپا است که پایتخت آن شهر رم می باشد. این کشور از شبه جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنی در دریای    مدیترانه تشکیل شده است. امروزه ایتالیا کشوری توسعه یافته است و جزو گروه هشت به شمار می آید. ایتالیا پنجمین کشور پر جمعیت اروپا و بیست و سومین کشور پر جمعیت دنیا به شمار می آید. دو کشور مستقل بسیار کوچک به نامهای واتیکان و سان مارینو در درون خاک ایتالیا قرار دارد و یک تکه از خاک ایتالیا نیز بیرون از خاک این کشور در سوئیس قرار دارد که کامپیونه دیتالیا نامیده می شود.

  زبان ها

عمده ایتالیایی ها رومی تبار هستند و زبانهای رایج در ایتالیا هم تقریبا همگی شاخه هایی از زبانهای رومی به شمار می آیند. علارغم اینکه زبان رسمی ایتالیا ،ایتالیایی است اما زبان های دیگری هستند که در گویش افراد بیشماری مورد استفاده قرار می گیرد، ولی حالتی نیمه رسمی و گاه محلی دارند. بسیاری از زبانهای آنها در معرض نابودی قرار گرفته اند که شروع آن به دوره حکومت فاشیسم بر ایتالیا بر می گردد. ایتالیایی زبان رسمی کشور ایتالیا است که از سال 1861 تا کنون این مقام را دارد.

گویش های محلی زیادی در کشور ایتالیا به دلیل های مختلف مثلا هم مرز بودن با کشورهایی نظیر فرانسه، آلمانی، سوئیس، اتریش و ... استفاده می شود. اما زبان رسمی این کشور ایتالیایی است.

زبان ایتالیایی از شاخه های زبان لاتین است. در این زبان شباهت های ریشه ای زیادی با زبانهای اسپانیایی، فرانسوی، رومانیایی و پرتغالی دیده می شود. شباهتهای این زبان با زبان اسپانیایی به شکلی است که هنگام محاوره یک ایتالیایی با یک اسپانیایی و یا بالعکس درک مفهوم برای طرفین به شکل محسوسی ممکن است. شایان ذکر است زبان ایتالیایی از اهمیت ویژه ای در ایران به دلیل  روابط اقتصادی و سیاسی برخوردار است. (در تمام روابط بازرگانی و سیاسی از زبان ایتالیایی استفاده می شود.)

حال که از اهمیت  ترجمه زبان ایتالیایی در ایران به اختصار بیان شد. اعلام می داریم شبکه مترجمین اشراق، آماده ارائه هرگونه خدمات اعم از ترجمه متون ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی را دارد.

ترجمه متون به هر زبانی مشکلات خاص خود را دارد. و کسی که خود را مترجم تخصصی متون می شمارد باید به هر دو زبان  یعنی زبان مبدا و زبان مقصد تسلط کافی داشته باشد. زیرا ، مسلط نبودن به هر یک از دو زبان  صدمه بزرگی به متن ، خصوصا اگر متن تخصصی باشد ،خواهد زد. لذا اگر متن ترجمه باکیفیت بالا، برای ترجمه متون تخصصی خود از ایتالیایی به فارسی  و از فارسی به ایتالیایی می خواهید از مترجمین شبکه مترجمین اشراق کمک بخواهید.

 

مقالات و کتابهای علمی

شبکه مترجمین اشراق، قادر است تمامی متون دانشگاهی شما را در رشته های علوم انسانی، فقه، علوم اجتماعی ،علوم تربیتی ، حقوق و غیره با کیفیت طلایی ترجمه کند. و اگر در نظر دارید کتاب و یا مقاله ای برای چاپ در نشریه های خارجی ارسال کنید از مترجمین مجرب شبکه مترجمین اشراق یاری بخواهید. مترجمین شبکه مترجمین اشراق، توانایی ترجمه متون تخصصی شما نیز هستند لذا اگر متنی تخصصی در مورد شیمی، فیزک، هسته ای، صنایع... در  دست دارید با شبکه مترجمین اشراق، با شماره تلفن 04133343915 تماس حاصل فرمایید.

اسناد و مدارک

شبکه مترجمین اشراق، تمایل دارد اسناد و مدارک شما را از زبان ایتالیایی به فارسی و از فارسی به ایتالیایی ترجمه کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

به منظور ترجمه متون و کتابهای تخصصی ایتالیایی، شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه می تواند باشد. زیرا کتاب ها و مقاله های تخصصی ایتالیایی توسط متخصصین  این رشته انجام می گیرد. ترجمه هر متنی مشکلات خاص خود را دارد ولی این مشکلات به دست مترجمین مجرب شبکه مترجمین اشراق قابل حل می باشد. شبکه مترجمین اشراق تمامی متون تخصصی شما را با کیفیتی عالی توسط مترجمین متخصص هر رشته  ترجمه می کند بنابراین متن ترجمه شما  قابل ارائه در مجلات ISI,ISC  می باشد.

شایان ذکر هست شما میتوانید جهت ترجمه متون تخصصی ایتالیایی، از ربات تلگرامی شبکه ترجمه  ویا اپلیکشن اندرویید شبکه ترجمه کمک بگیرید.

این برنامه و ربات در هر لحظه برای شما، به صورت رایگان قابل دسترسی خواهد بود. و شما میتوانید با استفاده از این ابزار، متون مناسبی را ترجمه کنید.

بنابراین اگر متنی با کیفیت می خواهید که بتواند در سطح ISI,ISC چاپ شود و یا کتابی نیاز به ترجمه با کیفیت بالا دارد. شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه می باشد.

ترجمه متون توسط متخصصین هر رشته صورت می گیرد و از کیفیت بالایی برخوردار است.

 

برآورد آنلاین                                                    ارسال سفارش

 

88 100 696
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق