برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

هزینه ترجمه

1395/8/15 12:58:02
هزینه ترجمه

هزینه ترجمه

هزینه ترجمه پرداخت مبلغی برای ترجمه ی یک صفحه ی250 کلمه ای از زبان مبدا به زبان مقصد می باشد. این هزینه برای تمامی فیلدها  و زبانها یکسان نمی باشد. دروس تخصصی مانند پزشکی، کامپیوتر، حقوق، فلسفه  براساس سختی و آسانی از ضریبهای متفاوتی برخوردارند. و دروس عمومی نیز، ضریب کمتری نسبت به دروس تخصصی را به خود اختصاص داده اند.

 

پکیج طلایی، نقره ای، برنزی

شایان توجه است که علاوه بر فیلد متنها، پکیج های انتخابی نیز، بر هزینه ترجمه تاثیر گذار هستند. شبکه مترجمین اشراق خدمات خود را در سه پکیج طلایی، نقره ای و برنزی ارائه می کند تا مشتریان به آسانی بتوانند متن های عمومی و تخصصی خود را ارسال نمایند بدون اینکه نگرانی برای هزینه داشته باشند. این حق انتخاب کمک بزرگی است برای دانشجویان و فرهیختگان و اساتید که متن های خود را براساس خواسته خود و اینکه متن ترجمه را به چه منظور و در کجا مورد استفاده قرار خواهند داد، ارسال نمایند.

بنابراین دلیل ارائه پکیج طلایی، نقره ای ، برنزی ، دادن حق انتخاب به مشتری است که بتواند متن خود را با توجه به هزینه ای  که می خواهد برای ترجمه خرج کند ارسال نماید.

 

هزینه ترجمه برای زبانهای مختلف نیز متفاوت است. و هر کدام ضریب متفاوتی دارند. زبانهایی مانند عربی، انگلیسی، از ضریب کمتر، و زبانهایی مانند چینی و ژاپنی  که زبانهای سختی به شمار می آیند از ضریبهای بالاتری برخوردار هستند.

هزینه ترجمه عادی و فشرده

علاوه بر فیلد و پکیج متن، حالتی که را مشتری برای ترجمه خود انتخاب می کند بر هزینه ترجمه دخیل است. بدین منظور که اگر مشتری فایل خود را به حالت عادی ارسال کند، یک مبلغ باید پرداخت کند و اگر ترجمه متن  را در مدت زمان کمتری بخواهد باید هزینه بیشتری پرداخت نمایید که باید حالت فشرده را انتخاب نماید. بنابراین مترجم موظف است که فایل را در مدت زمان مقرر و با همان کیفیت تحویل مشتری دهد.

 

کوپن تخفیف و پرداخت هزینه کمتر برای ترجمه

شبکه مترجمین اشراق، برای مشتریان وفادار خود کوپن تخفیفی را در نظر گرفته است تا از حسن نیت آنها قدردانی نماید.

همچنین ارتقا سطح کاربری نیز، یکی از مزایایی است که شبکه مترجمین اشراق برای مشتریان خود در نظر گرفته است. بدین صورت که مشتریانی که مبلغ ترجمه ارسالی آنها بالاتر از یک سقف مشخصی باشد ارتقا سطح می یابند.

 

مقالا مرتبط

روش های نوین ترجمه

ترجمه تخصصی مقاله

انواع روش ترجمه

85 100 723
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق