برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

سفارش ترجمه

1395/8/15 13:13:39
سفارش ترجمه

سفارش ترجمه

شبکه مترجمین اشراق سفارش ترجمه های گوناگون از زبانهای متفاوت و انواع مختلف را قبول میکند. سفارش شما جهت ترجمه می تواند ترجمه مقاله ISI ، کتاب، پایان نامه، بروشور، کاتالوگ، فیلم های تصویری و صوتی ،وب سایت و حتی انواع ترجمه همزمان (تلفنی، حضوری و...) باشد.

 نحوه ثبت سفارش ترجمه

شما پس از ثبت نام و ایجاد پنل کاربری می توانید از قسمت ثبت سفارش فایل خود را بارگذاری کنید و به صورت آنلاین هزینه ترجمه، مدت زمان ترجمه، درصد تخفیفی که موسسه برای تعداد کلمات در نظر گرفته را از قسمت لیست سفارشات مشاهده نمایید.

به منظور اتمام ثبت سفارش، و ارسال فایل مذکور به ترجمه، مشتری باید تایید مالی را انجام دهد. که برای تایید مالی به دو طریق می توانید اقدام نمایید.

-یا از قسمت عملیات، لیست سفارشات، تایید مالی را انتخاب کنید و بعد واریز آنلاین نمایید.

- یا پنل خود را شارژ نمایید و بعد در قسمت تایید مالی، کسر از حساب کاربری را انجام دهید تا فایل شما در پروسه ترجمه قرار گیرد.

مزایای ثبت سفارش آنلاین

جلوگیری از اتلاف وقت از این جهت که تمامی پروسه آنلاین و ازطریق پنل کاربری صورت می پذیرید.

دسترسی به مترجمین متخصص هر رشته و هر زبان در سراسر ایران و حتی در خارج از کشور

انواع فایل برای ثبت سفارش

فایلهای ترجمه می تواند ورد، پی دی اف، عکس، فایل تصویری، صورتی، ایکسل و... باشد. بنابراین تمامی فایلهای شما در هرفرمتی که باشد امکان برآورد قیمت وجود دارد، فقط اگر ورد شما، داکیومنت باشد مستیقیم هزینه آن را بعد از ثبت سفارش، مشاهده خواهید کرد. ولی اگر از فرمتهای دیگر باشد، مسئولین ذی ربط در اسرع وقت فایل را برآورد هزینه و از طریق پیامک به شما اطلاع خواهند داد که شما می توانید تایید مالی را انجام و فایل را برای انجام ترجمه ارسال نمایید.

ثبت سفارش از طریق ربات تلگرام

ربات تلگرامی شبه مترجمین اشراق نیز یکی از راههایی است که شما می توانید ثبت سفارش انجام دهید. تمام امکانات سایت شبکه مترجمین اشراق، در این ربات تعبیه شده است. و یکی از حسن های آن، قابل دسترس بودن آن است که از طریق تلفن های هوشمند است. تنها با دسترسی به اینترنت از طریق گوشی خود می توانید در هرزمان و مکانی فایل خود را در هر فرمتی برای ترجمه ارسال نمایید.

 

مقالات مرتبط

روش اصولی ترجمه

ترجمه تخصصی مقاله

ترجمه انگلیسی به فارسی

91 100 688
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق