جمعه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 14496
  • تعداد مترجم ها : 1243
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 211865
ترجمه متون تخصصی مامایی

ترجمه متون تخصصی مامایی

دانش بارداری و زایمان  را مامایی می نامند. مامایی از علوم بهداشت و پزشکی به شمار می آید. هدف این علم سلامت نوزاد و مادر است. امروزه این علم  به کمک تکنولوژی و وسایل مدرن پیشرفت قابل توجهی کرده است بدین صورت که ماما قادر است در دوران بارداری لحظه به لحظه  خطرات احتمالی را پیش بینی و حتی بر رفع آنها برآید. در حالیکه در گذشته تنها مراقبتی که از جنین می شد سلامت قلب آن که منوط به شنیدن صدای آن بود.

در حالت کلی قابله یا ماما به زنی اطلا ق می گردد که توانایی کمک به زنان در به دنیا آوردن نوزادشان را دارند.  که در گذشته به صورت تجربی یاد می گرفتند ولی امروزه این علم را از طریق تحصیلات دانشگاهی اخذ می کنند. اساسا وظیفه ماما انجام مراقبتهای لازم قبل از بارداری، هنگام بارداری، زایمان و حتی بعد از آن می باشد.   در گذشته ماما در سایر امور مربوط به بیماری های زنان مانند نازایی و سقط جنین نیز مداخله می کرد و به کمک داروهای گیاهی سعی بر رفع آن مشکلات داشت.

 

 شایان ذکر است  که آنچه امروز به نام دانش و حرفه مامایی معروف است، ادامه و دنباله همان مامایی سنتی نیست بلکه امروزه مامایی دانشی است که بر پایه مشاهده ،‌ آموزش، پیشگیری ، تحقیق، تشخیص و درمان استوار شده است.

 

ماما و وظیفه های آن

عمده وظیفه ماما مربوط به زنان باردار می شودبنابراین  نکات زیر شامل وظایف ماما قبل از تولد نوزاد است.

-تغذیه سالم را برای زنام باردار توصیه می کند

-طریقه به دنیا آوردن بچه را در بیمارستان و یا زایمان طبیعی را توضیح می دهد و مدیریت درد را هنگام زایمان آموزش می دهد.

-کلاسهای آموزشی درمورد بارداری و پدر و مادر شدن را برگزار می کند.

-سلامت مادر و کودک را در طول بارداری بررسی می کند

وظایف ماما در هنگام زایمان 

-چگونگی پیشرفت کار را بررسی می کند

-در طول مراحل زایمان کودک را کنترل می کند.

-توصیه هایی در مورد تسکین درد و مدیریت درد می کند.

-عمل زایمان (طبیعی) را انجام می دهد.

-با دکتر متخصص در هنگام روبرو شدن با هر مشکل تماس می گیرد.

 

نکته قابل توجه اینست که  کارماما علاوه بر رسیدگی و مشاوره دادن به زنان باردار، انجام معاینات ضروری از زنان و دختران جهت تشخیص و پیشگیری از بیماری های زنانه است. و در صورت لزوم ارجاع آنها به دکتر متخصص جهت درمان هرگونه بیماری و یا مشکل احتمالی است. و همچنین راهنمایی زنان در امر تنظیم خانواده نیز یکی از وظایف ماما شمرده می شود.

ترجمه تخصصی مامایی و مشکلات آن

مترجم های رشته مامایی شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته مامایی می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان مامایی متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته مامایی می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون مامایی را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون مامایی را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون مامایی مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته مامایی شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته مامایی پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته مامایی باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی مامایی، اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون مامایی می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته مامایی را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی مامایی از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای پرستاری شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقاله های مرتبط

ترجمه متون تخصصی پرستاری

ترجمه متون تخصصی دامپزشکی

ترجمه متون تخصصی روانشناسی

ترجمه متون تخصصی روانشناسی بالینی