چهارشنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 14483
  • تعداد مترجم ها : 1242
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 211854
ترجمه متون تخصصی شیمی معدنی

ترجمه متون تخصصی شیمی معدنی

یکی دیگر از شاخه های شیمی، شیمی معدنی است که شاخه بزرگی از دانش شیمی به شمار می آید. در این دانش مواد معدنی،همان کانی ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. اساسا دانش شیمی معدنی شامل بررسی و تحیلی و همچنین تفسیر واکنشهای تمام عناصر و ترکیبات آن به غیر از هیدروکربنها و مشتقات آن در حالت کلی واکنشهای تمامی عناصر به جز موارد ذکر شده(هیدروکربنها) می شود.

بنابراین شیمی معدنی تمامی ترکیبات بدون کربن به غیر از کربن دی سولفید و اکسیدها ی کربن است.

مواد معدنی و ساختار آنها

ساختار مواد معدنی نسبت به ساختار مواد آلی پیچیده است. و دلیل آن کثرت تشکیل پیوند  اتم ها بایگدیگر است در حالیکه در موادآلی ساختاری چهار وجهی دارند.شایان ذکر است که فراوانی آنها به این دلیل است که در مواد آلی ساده، بیشترین ظرفیت کربن است که بیشترین عنصری که به آن می تواند وصل شود فقط چهار است. با توجه به ساختار مواد معدنی، پیوند بیش از چهار (پنج، شش، هفت و هشت) امری عادی است.

بنابراین ساختار این مواد(موا معدنی) غالبا براساس از دو وجهی های با نظم کمتر(هرمی با قاعده مثلث)، منشور سه ظلعی، و یا شکلهای باز چند وجهی های غیر منظم یا منظم  که در آنها یک یا چند راس حذف شده است را مشاهده کرد.

شایان توجه است که مکانیسم واکشنهای معدنی همانند واکنشهای مواد آلی که قابل بحث و بررسی است، ضرورت ندارد و یا حتی گاهی اوقات غیر ممکن است.

 

شیمی معدنی و رابطه آن را شیمی فیزیک

به منظور توجیه رفتار مواد معدنی، نیاز به جنبه های بخصوصی از شیمی فیزیک، علی الخصوص ساختار های الکترونی اتمها، ترمودینامیک، نظریه های تشکیل پیوند در مولکولها، سینتیک واکنش و خواص فیزیکی مواد نیاز است. لذا، برای در ساختار و خواص مواد معدنی شناخت به ساختار اتمی و مولکولی، تشکیل پیوند شیمیایی و ... شیمی فیزیک تنها شاخ های از علم است می تواند کمک کند.

 

شیمی معدنی و رابطه آن با شیمی آلی

 گاهی اوقات شیمی معدنی و آلی در مباحث یکدیگر دخل و تصرف می کنند. بدین صورت که واکنشهای اسید و باز، ترکیبات آلی فلزی، شیمی سیلسیم و ترکیبات کربن گاهی با اتم های نیتروژن، هیدروژن، گوگرد، هالوژنها و .. و چند عنصر دیگر مانند آرسینیک و سیلیسم متصل است اشاره کرد. لذا شیمی معدنی هم به انواع وسیعتری از مواد نظیر گازهای اتمی، ترکیبات حساس در مقابل رطوبت و هوا، ترکیبات محلول در آب و ... و هم با مواد مولکولی شبیه مواد موجود در شیمی است را سروزکار دارد.

 

مواد معدنی و طبقه بندی آنها

ترکیبات مولکولی

ترکیبات یونی

ترکیبات شبکه ای

عناصر

ترجمه تخصصی شیمی معدنی و مشکلات آن

مترجم های رشته شیمی معدنی شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته شیمی معدنی می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان شیمی معدنی متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته شیمی معدنی می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون شیمی معدنی را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون شیمی معدنی را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون شیمی معدنی مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته شیمی معدنی شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته شیمی معدنی پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته شیمی معدنی باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی شیمی معدنی اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون شیمی معدنی می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته شیمی معدنی را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی شیمی معدنی از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای شیمی معدنی شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی شیمی صنعتی

ترجمه متون تخصصی شیمی آلی

ترجمه متون تخصصی شیمی فیزیک

ترجمه متون تخصصی شیمی