چهارشنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 14483
  • تعداد مترجم ها : 1242
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 211854
ترجمه متون تخصصی صنایع شیمیایی

ترجمه متون تخصصی صنایع شیمیایی

قسمتی از صنایع که مواد شیمیایی صنایع دیگر را از طریق تبدیل مواد خام به مواد مورد نیاز تامین می کند. واحدهای پتروشیمی(پالایشگاهها)مواد خام نفتی را به موادی مانند سوخت، رزین و حلال و... تبدیل می کنند. از جمله نمونه های صنایع شیمیایی هستند.

تفاوت علم شیمی با صنایع شیمیایی

صنایع شیمیایی دانشی است که در آنها واکنش شیمیایی انجام می گیرد. به عبارت دیگر، اقسام مواد اولیه تبدیل به محصولات جدید می گردد که خواص این محصولات با خواص محصولات اولیه متفاوت است. ولی علم شیمی به عنوان یکی از علوم پایه زیربنای علوم مختلفی همچون بیوتکنولوژی، پزشکی، بیولوژی، داروسازی و رشته های متعدد مهندسی است.

در حالت کلی صنایع شیمیایی طیف بزرگی از صنایع  شامل می شود از آنجمله صنایع می توان داروسازی، غذایی، پتروشیمی، بهداشتی آرایشی و صنایع تولید لوازم خانگی نام برد.

 

تواناییهای شیمیست آزمایشگاهی یا فارغ التحصیل  رشته صنایع شیمیایی

-استفاده از گیاهان دارویی فراوانی موجود، به منظور استخراج و شناسایی موارد کاربرد این گیاهان به کمک متخصصان داروساز

-توسعه صنایع دستی که در بطور گسترده‌ای در جامعه پراکنده هستند؛ مانند ساخت رنگهای بهتر و متنوع‌تر، بخصوص استفاده از رنگهای طبیعی موجود در صنعت فرش

-آماده برای تحصیلات عالیهو یا در مقاطع بالاتر برای تامین کادر علمی دانشگاهها و سایر مراکز علمی

-دادن خدمات در کارخانجات پلاستیک، پتروشیمی، لاستیک، رزین، رنگ، الیاف، صنایع غذایی، بهداشتی و شوینده ها و صنایع دارویی

-انجام و ارائه طرحهای پژوهشی به منظور استفاده از منابع اولیه باارزش موجود در جامعه در جهت افزایش بهره‌وری و جلوگیری از صادرات بی‌رویه مواد اولیه ارزنده و تبدیل آنها به محصولات واسطه‌ای که ارزش اقتصادی بالاتری دارند.

-ارائه خدمات آموزشی در سطح دبیرستانها، موسسات آموزشی و دانشگاهها

- ارائه خدمات و مسئولیت در آزمایشگاههای کنترل کیفی، پیگیری و ارائه معیارهای استاندارد به منظور افزایش کمیت و کیفیت محصولات تولیدی و همچنین مواد مصرفی کارخانه‌ها و صنایع

-طرح، اجرا و نظارت طرحهای تحقیقاتی بزرگ و کوچک شیمیایی در سطوح مختلف علمی و کاربردی محض، در دانشگاهها، کارخانجات و مراکز تحقیقاتی ، به منظور ارتقای کمی و کیفی محصولات مورد نیاز جامعه

صنایع شیمیایی و نیاز کشور

این رشته (صنایع شیمیایی) هم برای فارغ التحصیلان شیمی و هم برای افراد مختلف جامعه فرصت شغلی ایجاد می کند. به عنوان مثال ایجاد یک فرصت شغلی در پتروشیمی بالغ بر بیست شغل در صنایع دیگر نظیرصنایع پایین دستی و وابسته به آن به وجود می آورد. بنابراین با وجود هیدروکربنها، منابع معدنی و همچنین نیروی انسانی متخصص می تواند کالاهای شیمیایی بسیاری را تولید کند. کاری که کشورهای دیگری با کمتیرین امکانات انجام دادند.

ترجمه تخصصی صنایع شیمیایی و مشکلات آن

مترجم های رشته صنایع شیمیایی شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته صنایع شیمیایی می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان صنایع شیمیایی متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته صنایع شیمیایی می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون صنایع شیمیایی را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون صنایع شیمیایی را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون صنایع شیمیایی مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته صنایع شیمیایی شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته صنایع شیمیایی پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته صنایع شیمیایی باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی صنایع شیمیایی اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون صنایع شیمیایی می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته صنایع شیمیایی را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی صنایع شیمیایی از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای صنایع شیمیایی شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی شیمی صنعتی

ترجمه متون تخصصی شیمی آلی

ترجمه متون تخصصی شیمی فیزیک

ترجمه متون تخصصی شیمی

ترجمه متون تخصصی شیمی معدنی

ترجمه متون تخصصی شیمی تجزیه