چهارشنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 14483
  • تعداد مترجم ها : 1242
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 211854
ترجمه متون تخصصی شیمی محض

ترجمه متون تخصصی شیمی محض

مطالعه نظری در دامنه علم شیمی و زیر مجموعه های آن را شیمی محض می نامند. نکته قابل توجه اینست که شیمی محض شامل تمام شاخه های شیمی  است. شیمی به دو گرایش محض و کاربردی تقسیم می شود که نام آن برگرفته از انجمن جهانی شیمی محض و کاربردی است.

شیمی محض و کاربردی و تفاوتهای آن

شیمی محض و کاربردی در تمامی واحدهای درسی با هم مشترک هستند. و فقط بین 12 تا 18 واحد متفاوت هستند. واحد های عملی و تئوری در هر دو رشته تقریبا مساوی هستند.

شیمی محض

در دانشگاهها در شیمی محض، فقط مبانی نظری مورد بحث و بررسی قرار می گیرند. لذا برای دروس آزمایشگاهی مبانی ملی مورد نیاز است. جدایی این دورس (محض و کاربردی) مبنی این نیست که دانش آموختگان این دو رشته، بی نیاز از مطالعه دورس یکدیگر هستند. لذا بخش های اصلی رشته شیمی محض را می توان شیمی فیزیک، شیمی آلی، شیمی معدنی، شیمی تجزیه را نام برد.

شیمی آلی دانشی است که به مطالعه ترکیبات کربن داربجز ترکیباتی مانند دی اکسید کربن می پردازد. شیمی آلی را شیمی کربن دار نیز می نامند.

شیمی معدنی دانشی است که به تحلیل و بررسی و تفسیر نظریه های خواص و واکنش های تمام عناصر و ترکیبات آنها به غیر از هیدروکربنها و مشتقات آنها است. براین اساس می توان شیمی معدنی را شامل تمام مواد بدون کربن دار به غیر از دی سولفید کربنو اکسیدهای کربن دانست.

شیمی فیزیک دانشی است بر پایه و اساس کلیه شاخه های دیگر، که شامل ویژگی های فیزیکی مواد و ابزار تئوری بررسی آنهاست.  شیمی فیزیک دارای دانشمندان بنامی چون گیبس،هلمهولتز،آرنیوس،نرنست،شرودینگر و غیره می باشد شایان ذکر است که شیمی فیزیک با فیزیک رابطه ای نزدیک دارد.

شیمی تجزیه دانشی است که به تعیین ترکیبات مواد و اجزای تشکیل دهنده آنها می پردازد و شامل جداسازی،شناسایی و تعیین مقدار نسبی اجزای سازنده یک نمونه از ماده است که دارای دو نوع کیفی و کمی می باشد.

ترجمه تخصصی شیمی محض و مشکلات آن

مترجم های رشته شیمی محض شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته شیمی محض می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان شیمی محض متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته شیمی محض می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون شیمی محض را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون شیمی محض را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون شیمی محض مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته شیمی محض شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته شیمی محض پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته شیمی محض باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی شیمی محض اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون شیمی محض می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته شیمی محض را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی شیمی محض از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای شیمی محض شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی شیمی صنعتی

ترجمه متون تخصصی شیمی آلی

ترجمه متون تخصصی شیمی فیزیک

ترجمه متون تخصصی شیمی

ترجمه متون تخصصی شیمی معدنی

ترجمه متون تخصصی شیمی تجزیه