چهارشنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 14483
  • تعداد مترجم ها : 1242
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 211854
ترجمه متون تخصصی شیمی کاربردی

ترجمه متون تخصصی شیمی کاربردی

شیمی به دو گرایش شیمی محض و شیمی کاربردی تقسیم دشه است و نام آن برگرفته از نام انجمن جهانی شیمی محض و کاربردی است و در ایران توسط شواری عالی انقلاب فرهنگی صورت گرفته است.

شیمی محض و کاربردی و تفاوتهای آن

شیمی محض و شیمی کاربردی در اکثر واحدهای درسی با هم مشترک هستند. و فقط بین 12 تا 18 واحد متفاوت هستند. واحد های عملی و تئوری در هر دو رشته تقریبا مساوی هستند.

شیمی فیزیک آلی، شیمی آلی فلزی، طیف سنجی مولکولی، شیمی کوانتومی از جمله واحد های اختصاصی رشته شیمی محض هستند که در رشته شیمی کاربردی جز درسهای اختیاری به شمار می روند.

 

شیمی کاربردی

شیمی کاربری حدفاصل رشته های مهندسی شیمی و شیمی محض است. براین اساس فارغ التحصیلان این رشته قادر هستند در صنایع شیمیایی مختلف نظیر رنگ، صنایع داروسازی، چرم و غیره مشغول به کار شوند. طبیعی است با پیشرفت علم، نیاز به دانشجو و فارغ التحصیل آن علم بیشتر می شود.

به دلیل اینکه ما در حال حاضر کشور توسعه یافته هستیم و نیاز به پیشرفت تکنولوژی داریم و آنهم ممکن نیست مگر با بکار گیری دانش شیمی کاربردی، زیرا اولین و اساسی ترین پارامتر برای شخص(دانشجو)، داشتن علاقه، تجربه و آزمایش است.


دانشجویان رشته شیمی کاربردی  از دید کاربردی وصنعتی به شیمی نگاه کرده و وظیفه انتقال یافته های جدیدی در عرضه شیمی به تکنولوژی و صنعت را بر عهده دارند و در طراحی واحدهای مختلف و پی ریزیهای آنها منابع بسیار عظیم معدنی و نفت و گاز نقش دارند. ما احتیاج به دانش آموختگانی داریم که بتوانیم از این منابع بزرگ علمی در جهت امنیت و رفاه کشور استفاده کنیم.
اشخاصی که در این رشته فعالیت می کنند باید از نظر فیزیک، ریاضیات و شیمی اطلاعات اولیه داشته و به آن علاقه نیز داشته باشند

.

ترجمه تخصصی شیمی کاربردی و مشکلات آن

مترجم های رشته شیمی کاربردی شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته شیمی کاربردی می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان شیمی کاربردی متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته شیمی کاربردی می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون شیمی کاربردی را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون شیمی کاربردی را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون شیمی کاربردی مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته شیمی کاربردی شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته شیمی کاربردی پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته شیمی کاربردی باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی شیمی کاربردی اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون شیمی کاربردی می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته شیمی کاربردی را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی شیمی کاربردی از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای شیمی کاربردی شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی شیمی صنعتی

ترجمه متون تخصصی شیمی آلی

ترجمه متون تخصصی شیمی فیزیک

ترجمه متون تخصصی شیمی

ترجمه متون تخصصی شیمی معدنی

ترجمه متون تخصصی شیمی تجزیه

ترجمه متون تخصصی شیمی محض