چهارشنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 14483
  • تعداد مترجم ها : 1242
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 211854
ترجمه متون تخصصی شیمی نانو

ترجمه متون تخصصی شیمی نانو

در شاخه ای از علم شیمی که در آن به بررسی شیمی مواد، در مقیاسهای خیلی کم در حد یک میلیونم (ذره ای) می پردازد نانو شیمی می نامند. در این علم در زمینه های گوناگونی نظیر ساخت و ساز، پوشاک، سوخت، پلیمر،رنگ، خوراک و بطور کلی هر آنچه که به مهندسی شیمی و شیمی و مواد مربوط می شود، کاربرد دارد.


 به عبارت دیگر، دانش نانوشیمی تا حدودی در اکثر علوم و فنون به کارمی رود بدین معنی که  این علم در زمینه های گوناگونی چون پلیمر،رنگ، سوخت، سوخت وساز، پوشاک، دارو،غذا و غیره می تواند از مزایای این فناوری بهره مند شود. در حالت کلی توجه به تمامی علوم و فناوری های موجود در مقیاس نانو و کار و تولید در این مقیاس برای دستیابی به فرآورده های با  کمیت وکیفیت بهتر به عبارتی  ارزانتر، سبکتر، کاراتر و محکمتر می باشد.

 نانو شیمی (فناوری نانو)علمی فرا رشته ای است و توسط این مقیاس کلیه علوم و فنون از جمله علوم پزشکی،غذایی، محض، فنی مهندسی وغیره مورد بحث و بررسی قرار می گیرند. ازآنجایی که مسائل اخلاقی مشکلات و پیچیدگی به دلیل شبیه سازی انسان ، گیاه وحیوان دراین محدوده به وجود خواهد آمد، ضرورت همکاری علوم نظری از نظر مسائل حقوقی در این فناوری ضروری می نماید.

 

گرایش های شیمی نانو

یکی از شاخصه های  مهندسی شیمی وعلم شیمی شناخت مهندسی مواد و علم مواد است که در علوم محض، مطالعه و پژوهش در مهندسی شیمی ، تولید انبوه مورد نظر است. از دیدگاه شیمی دانان، گرایش های این رشته می تواند همان گرایش های شیمی معدنی، آلی ، تجزیه و شیمی فیزیک باشد که در مقیاس نانو مطالعه و بررسی می گردد تا نتایج یافته های جدید خود را برای انبوه سازی در مورد خاص به مهندسان مربوطه ارائه کنند. مهندسان شیمی این گرایش ها  را بسته به نوع نیازهای جامعه و توانایی برآوردن آن نیازها می تواند به طور متفاوت دسته بندی می کنند. درکشورما پتانسیلهای خوبی درزمینه مطالعه رنگ وپلیمرو ... وجود دارد.

 

دروس اصلی رشته نانو شیمی

مکانیک کوانتومی

سمینار

پروژه

ریاضیات پیشرفته در نانو تکنولوژی

ترجمه تخصصی نانو شیمی و مشکلات آن

مترجم های رشته نانو شیمی شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته نانو شیمی می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان نانو شیمی متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته نانو شیمی می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون نانو شیمی را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون نانو شیمی را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون نانو شیمی مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته نانو شیمی شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته نانو شیمی پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته نانو شیمی باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی نانو شیمی اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون نانو شیمی می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته نانو شیمی را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی نانو شیمی از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای نانو شیمی شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی شیمی صنعتی

ترجمه متون تخصصی شیمی آلی

ترجمه متون تخصصی شیمی فیزیک

ترجمه متون تخصصی شیمی

ترجمه متون تخصصی شیمی معدنی

ترجمه متون تخصصی شیمی تجزیه

ترجمه متون تخصصی شیمی محض