چهارشنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 14483
  • تعداد مترجم ها : 1242
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 211854
ترجمه متون تخصصی پزشکی داخلی

ترجمه متون تخصصی پزشکی داخلی

پزشکی داخلی از جمله تخصص های پزشکی است که با تشخیص، پیشگیری و معالجه بیماری های افراد بزرگسال در ارتباط است. متخصصان این شاخه پزشکی از بیماران بستری شده آمبولانسی مراقبت می کنند و می توانند نقشی محوری در آموزش و پژوهش ایفا کنند. همچنین پزشکی داخلی یکی از تخصص های دامپزشکی نیز می باشد.

به عبارت دیگر پزشکی داخلی یکی از تخصصهای پزشکی است که با تشخیص، کنترل و درمان غیر جراحی بیماری‌های غیر معمول و یا وخیم(مربوط به یک دستگاه بدن و یا چندین دستگاه به طور کلی) سروکار دارد. تأکید خاص این آن روی ارگانهای داخلی بدن است.  از آنجا که معمولاً بیماران این متخصصین وضعیت وخیمی دارند کار این متخصصان بیشتر در بیمارستان‌ها است. در گذشته این تخصص زیر شاخه فوق تخصص نداشت و این متخصصین عمومی همه نوع بیماری را ویزیت می‌کردند اما امروزه این شیوه کمتر به کار می‌رود و بیشتر متخصصین داخلی در فوق تخصص خاصی فعالیت می‌کنند. به عنوان مثال متخصصین گوارش فقط به بیماری‌های دستگاه گوارش می‌پردازند و یا متخصصین کلیه فقط درمان بیماری‌های کلیوی را عهده‌دار می‌شوند.

عملکرد بالینی پزشک متخصص داخلی

عملکرد بالینی پزشکان بدین صورت است که با بکارگیری قضاوت بالینی، شخص بیمار(ناخوش) را جهت تشخیص، درمان و پیشگیری معاینه یا ارزیابی می کنند. براین اساس فعالیت های خاصی بکار برده می شود که معمولا می توان بدین صورت عنوان کرد. اول شرح حال و بعد معاینه فیزیکی، تهیه فهرست مشکلات، مشخص کردن تشخیص های افتراقی، و همچنین بررسی هایی نظیر آزمایش ها، تصویربرداری و ...صورت می گیرد تا آخرین تشخیص جهت درمان حاصل شود.

 

مراحل عملکرد بالینی

-رابطه پزشک . بیمار با بررسی سابقه و شرح حال بیمار آغاز می گردد.

- معاینه پزشکی توسط وسائلی چون گوشی و آبسلانگ و... صورت می گیرد.

- تستهای اولیه مانند آزمایش خون و ... را درخواست کند

- تجویز دارو و یا سایر درمانها را تجویز نماید.

- اعتماد سازی از طریق آگاه سازی صورت گیرد.

-  ثبت  وزیت پزشکی به عنوان سوابق پزشکی یا مستند سازی پزشکی  به عنوان سند فانونی در منابع قضایی

مصاحبه پزشک و اجزا اصلی آن

شکایت اصلی(علت مراجعه به دکتر و نشانه های موجود)

شرح حال شخص بیمار(شکایت فعلی بیمار)( توضیح زمان و مدت زمان بروز نشانه ها و وقایع و توضیح آنها با جزئیات کامل

فعالیت فعلی(شرکت در فعالیت های ورزشی، تفریحی، ...)

سابقه پزشکی قبلی(توضیح در مورد سوابق بیماری هایی که قبلا باآن مواجه بوده است. ارثی یا ...)

سابقه اجتماعی(وضعیت تاهل، شغل، وضعیت اقتصادی و...)

سابقه خانوادگی(بیماری هایی که در خانواده وجود دارد)

بازبینی سیستم ها( برخی از سوالهایی که در حین شرح حال به آن نپرداختند مانند هر نوع تغییری در بدن خود یا خواب خود نشده اید؟.... )

 

ترجمه تخصصی پزشکی داخلی و مشکلات آن

مترجم های رشته پزشکی داخلی شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته پزشکی داخلی می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان پزشکی داخلی متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته پزشکی داخلیمی باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون پزشکی داخلیرا دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون پزشکی داخلی را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون پزشکی داخلی مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته پزشکی داخلی شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته پزشکی داخلی پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته پزشکی داخلی باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی پزشکی داخلی اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون پزشکی داخلی می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته پزشکی داخلیرا مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی پزشکی داخلیاز این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای پزشکی داخلی شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی فیتو شیمی یا شیمی گیاهی

ترجمه تخصصی پزشکی

ترجمه متون تخصصی فیتو شیمی یا شیمی گیاهی

ترجمه متون تخصصی طب سنتی