چهارشنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 14483
  • تعداد مترجم ها : 1242
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 211854
ترجمه متون تخصصی نورولوژی

ترجمه متون تخصصی نورولوژی

 به چه شخصی متخصص مغز و اعصاب گفته می شود!

پزشکی که تخصص اش در مغز و اعصاب و با عنوان پزشک متخصص مغز و اعصاب و ستون فقرات  مشغول به کار است را نورولوژیست می نامند . متخصصین این رشته بعد از به پایان رساندن دانشکده، یک دوره چهارساله را می گذرانند و آموزشهای لازم را در رابطه با بیماری های نخاع، مغز، اعصاب و عضلات می بینند. به عبارت دیگر می توان اینگونه عنوان کرد که متخصصین این شاخه از پزشکی قادرند معاینات عصبی از جمله اعصاب سرو گردن، بررسی تعادل، بررسی قدرت عضلانی و حرکتی، حرکت و واکنش و احساس، زبان، گفتار و حافظه و دیگر توانایی های شناختی را انجام دهند.

تورولوژیست و زمینه های تشخیص و درمان بیماریها

اختلالات خواب

تومورهای مغزی و نخاعی

فلج حاد و مزمن

اختلالات تشنجی مانند صرع

اختلالات گفتار و زبان

عفونتهای مغز و سیستم عصبی محیطی

سردرد و سرگیجه

اختلالات حرکتی مانند بیماری پارکینسون و لرزش دستها

بیماریهای اعصباب مرکزی نظیر مولتیپل اسکلروزیس( ام اس)

بیماری های عروق مرکزی مانند سکته مغزی

اختلالت عصبی مانند آلزایمر، آمیوتروفیک، بیماری پارکینسون

 

تفاوتهای متخصصین مغز و اعصاب، اعصاب و روان، جراح مغز و اعصاب

روانپزشک: به پزشکی اطلاق می گردد که به تشخیص و درمان بیماری های اعصاب و روان می پردازد. درمان اینگونه بیماری ها می تواند توسط دارو و یا بدون دارو صورت می گیرد. برای درمان بیماری ها یا اختلالاتی نظیر اضطراب، افسردگی، وسواس، ترک مواد و الکل، بیش فعالی، اختلالات روابط جنسی، اختلالات خواب، اوتیسم و مشکلات رفتاری کودکان و نوجوانان باید به روانپزشک مراجعه کرد.

نورولوژیست:

برای درمان اختلالاتی نظیر فراموشی و اختلالات حافظه، سردرد و سرگیجه، فلج ضعف دستها و پاها، لرزش بدن یا کندی حرکات، گزگز دستها و پاها و همچنین بیماریهایی نظیر مغز و اعصاب چون سکته مغزی، صرع، ام اس، آلزایمر، میوپاتی، پارکینسون و ... باید به پزشک اعصاب و روان یا نورولوژیست مراجعه کرد.

جراح مغز و اعصاب

متخصص این رشته(جراح مغز و اعصاب) یک رشته مجزا از متخصص مغز و اعصاب است. جراح مغز و اعصاب باید نحوه جراحی را آموزش ببیند. شایان ذکر است که جهت درمان هر نوع بیماری باید به متخصص آن رشته مراجعه کرد. یعنی برای درمان ام اس نباید به متخصص جراح مغز و اعصاب مراجعه کرد و بلعکس.

بنابراین  جهت درمان بیماری هایی نظیر دیسک های کمر و اختلالات ستون فقرات نیازمند جراحی یا مشاوره جراحی،ضربه به سر،تومورهای مغزی،ضایعات مغزی نیازمند به جراحی و یا شنت گذاری باید به پزشک جراح مغز و اعصاب مراجعه کرد.

ترجمه تخصصی نورولوژی(متخصص اعصاب و روان) و مشکلات آن

مترجم های رشته نورولوژی(اعصاب و روان) شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته نورولوژی می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان نورولوژی متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته نورولوژیمی باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون نورولوژیرا دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون نورولوژی را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون نورولوژی مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته نورولوژی شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته نورولوژی پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته نورولوژی باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی نورولوژی اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون نورولوژی می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته نورولوژیرا مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی نورولوژیاز این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای نورولوژی شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی طب سنتی

ترجمه متون تخصصی پزشکی داخلی

ترجمه متون تخصصی فیتو شیمی یا شیمی گیاهی

ترجمه تخصصی پزشکی