چهارشنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 14483
  • تعداد مترجم ها : 1242
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 211854
ترجمه متون تخصصی پزشکی قلب

ترجمه متون تخصصی پزشکی قلب

پزشکی قلب (کاردیولوزی، Cardiology) یکی از تخصص های پزشکی است که با اختلالات قلب دست و پنجه نرم می کند و با این اختلالات سرو کار دارد. در این علم به تشخیص و همچنین درمان بیماری های قلبی و عروقی نظیر بیماری های عروق کرونر، اختلالات مادرزادی، نارسایی قلب، بیماری های دریچه ای قلب، و الکتروفیزیولوژی پرداخته می شود. بنابراین با اشخاصی که در این زمینه فعالیت می کنند کاریدولوژیست یا پزشک متخصص قلب نامیده می شود. و به پزشکانی که جراحی قلب را انجام می دهند ، جراح قلب می خوانند.

رادیولوژی مداخله ای یا اینترونشن

 

در فلوشیپ مداخله ای تصاویر مربوط به آنژوگرافی عروق قلب، مغز، کلیه توسط کاتتریسم عروق ارگانهای مختلف بدن صورت می گیرد. لذا فلوشیپ اینترونشن در رشته های قلب و عروق، جراحی عروق، کلیه ، جراحی مغز و اعصاب، نورولوژی و... برگزار می گردد. که تحت عنوان گاسترواینترونشن، کاردیو اینترونشن، نفرواینترونشن و نورواینترونشن شناخته شده اند. شایان توجه است که در کشور ما،کاردیولوژی تخصص شامل چندین فلوشیپ مانند فلوشیپ بیماری های مادرزادی قلب در بالغین، فلوشیپ کاردیولوژی-ترمیم قلب و عروق به روش کاتتر- فلوشیپ نارسایی قلب، کاردیولوژی کودکان و نوجوانان، فلوشیپ پیس میکرو الکتروفیزیولوژی و... است.

 

پزشکان قلب و توصیه های آنها

با توجه به نظریه های پزشکان قلب، تغییرات اندکی در شیوه زندگی، تاثیر قابل ملاحظه ای  بر سلامت قلب خواهد داشت. و خطر ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی را کاهش خواهد داد. و حتی خطر حلمه قلبی به طور محسوسی کاهش خواهد یافت. براین اساس، پزشکان داشتن برنامه ورزشی روزانه را اکیدا توصیه می کنند. لذا می توان به سادگی و همزمان سطح کلسترولف قند خون و فشار خون را در حد طبیعی حفظ کرد. و همچنین پزشکان متخصص قلب براین باورند که حذف برخی عادت های زیان آورد و غلط نظیر استعمال دخانیات بر سلامتی قلبی و عروقی خواهد افزود.

 

مواردی که بر سلامتی قلب تاثیر  منفی مستقیم دارند.

عصبانیت باعث افزایش کلسترول

اضافه وزن

فشار خون

فشار روانی

عملکرد ضعیف قلب

سرما

 

ترجمه تخصصی  پزشک قلب، کاردیولوژی و مشکلات آن

مترجم های رشته  پزشک قلب، کاردیولوژی شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته  پزشک قلب، کاردیولوژی می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان  پزشک قلب، کاردیولوژی متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته  پزشک قلب، کاردیولوژیمی باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون  پزشک قلب، کاردیولوژیرا دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون  پزشک قلب، کاردیولوژی را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون  پزشک قلب، کاردیولوژی مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته  پزشک قلب، کاردیولوژی شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته  پزشک قلب، کاردیولوژی پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته  پزشک قلب، کاردیولوژی باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی  پزشک قلب، کاردیولوژی اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون  پزشک قلب، کاردیولوژی می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته  پزشک قلب، کاردیولوژیرا مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی  پزشک قلب، کاردیولوژیاز این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای  پزشک قلب، کاردیولوژی شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی فیتو شیمی یا شیمی گیاهی

ترجمه تخصصی پزشکی

ترجمه متون تخصصی فیتو شیمی یا شیمی گیاهی

ترجمه متون تخصصی طب سنتی