جمعه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 14496
  • تعداد مترجم ها : 1243
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 211865
ترجمه متون تخصصی ارتوپد یا پزشکی استخوان

ترجمه متون تخصصی ارتوپدی یا پزشکی استخوان

ارتا پزشکی یا ارتوپدی یا استخوان پزشکی به یکی از شاخه های پزشکی اطلاق می گردد که به تشخیص و درمان بیماری ها ی مفاصل و استخوان می پردازد. به عبارت دیگر، ارتوپدی Orthopedics شاخه ای از جراحی است که در رابطه با سیستم حرکتی نظیر مفاصل، استخوان، عضلات و بافتهای دیگر  که در اندامهای حرکتی بدن بحث و بررسی وهمچنین فعالیت می کند.

شاخه های ارتوپدی

این شاخه از پزشکی دارای شاخه های گوناگونی است که شامل  شاخه های جراحی و غیرجراحی می شود:

جراحی تومورهای نسج نرم و استخوانی

ارتوپدی اطفال

پزشکی ورزشی

جراحی مچ پا و پا

جراحی ستون فقرات

جراحی دست و شانه

 برخلاف عقیده افراد، ارتوپد یا جراح استخوان  فقط مفاصل و استخوان را حراجی نمی کند؛ این متخصص بیماری ها و آسیب های تمام اندامهای بدن از جمله استخوانف مفاصل، ستون مهره و لگن را آسیب شناسی و درمان و در صورت لزوم جراحی می کند.

 

علتهای نارسایی استخوان و مفاصل:

عفونتهای استخوان و مفاصل

تومورهای استخوان و مفاصل

پوکی استخوان

بیماری های مادرزادی

تغییر شکل های استخوان و مفاصل

 

چه نوع جراحی هایی روی استخوان و مفاصل صورت می گیرد:

بلند و کوتاه کردن استخوان

اپی فیزیودز

درمان جراحی عفونتهای استخوان و مفصل

استئو تومی استخوان و تصحیح تغییر شکل های استخوان

جا اندازی بسته شکستگی استخوان و مفصل و سپس گچ گیری

پیوند استخوان برای درمان جوش نخوردگی شکستگی ها

ترمیم آسیب های اندام

اصلاح دامنه حرکتی

خشک کردن آرترودز

تعویض مفصل

ترمیم آسیب های غضروف مفصل

ترجمه تخصصی  ارتوپد یا پزشک استخوان و مشکلات آن

مترجم های رشته  ارتوپد یا پزشک استخوان شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته  ارتوپد یا پزشک استخوان می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان  ارتوپد یا پزشک استخوان متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته  ارتوپدی می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون  پزشک استخوان را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون  ارتوپد یا پزشک استخوان را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون  ارتوپد یا پزشک استخوان مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته  ارتوپد یا پزشک استخوانشامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته  ارتوپد یا پزشک استخوان پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته  ارتوپد یا پزشک استخوان باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی  ارتوپد یا پزشک استخوان اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون  ارتوپد یا پزشک استخوان می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته  ارتوپدی مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی  پزشک استخوان از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای  ارتوپد یا پزشک استخوان شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی فیتو شیمی یا شیمی گیاهی

ترجمه تخصصی پزشکی

ترجمه متون تخصصی فیتو شیمی یا شیمی گیاهی

ترجمه متون تخصصی طب سنتی

ترجمه متون تخصصی پزشکی زنان یا زنان زایمان

ترجمه متون تخصصی پزشکی قلب