چهارشنبه , ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 14483
  • تعداد مترجم ها : 1242
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 211854
ترجمه متون تخصصی چشم پزشکی

ترجمه متون تخصصی چشم پزشکی((Ophthalmology

یکی دیگر از شاخه های پزشکی، چشم پزشکی است. چشم پزشکان با آناتومی، فیزیولوژی و بیماریهای چشم، مجرای اشکی و پلک در ارتباط هستند. این قشر از پزشکان به تشخیص و درمان بیماریهای طبی و جراحی چشم انسان می پردازند و مهارت لازم را جهت انجام جراحی ها دارند. شایان توجه است که انسان باید دقت کافی در نگهداری چشم داشته باشد زیرا می تواند دچار بیماریها و حوادث گوناگونی شود نظیر عفونت میکروبی چشم، آب مروارید، گل مژه، آب سیاه، دکولمان شبکیه و غیره را نام برد. نکته قابل توجه اینست که چشم پزشکان بروی چشم عمل جراحی انجام می دهند لذا این شاخه از پزشکی را می توان جز تخصص های جراحی نیز برشمرد. بنابراین می توان چشم پزشکی را تخصصی طبی-جراحی نیز نامید.

فلوشیپ های موجود برای چشم پزشکی:

فلوشیپ آب سیاه

فلوشیپ چشم پزشکی کودکان و انحراف چشم

فلوشیپ قرنیه و بیماریهای خارج چشمی

فلوشیپ پاتولوژی چشم

فلوشیپ ترومای چشم

فلوشیپ بیماریهای سطح چشم

 

چشم پزشک چه وظایفی دارد؟

معاینات دقیق چشمی توسط چشم پزشک صورت می گیرد.

تشخصی و بررسی صدمات و بیماری های چشم و نقص ها توسط چشم پزشک صورت می گیرد.

درمان نقص ها و بیماری های چشمی با کمک جراحی و یا با دارو توسط چشم پزشک انجام می شود.

آرامش دادن به بیماران و راهنمایی های تخصصی لازم به آنها نیز توسط چشم پزشک صورت می گیرد.

 

 یک چشم پزشک چه دانش و مهارتهایی باید داشته باشد؟

توانایی توضیح  علائم به کودکان و دستورات را داشته باشد.

آگاهی از جدیدترین تکنیکها و ابزارها و درحالت کلی داشتن دانش بروز دنیا.

 توانایی درک علوم و ریاضی برا داشته باشد.

به جزئیات دقت و توجه بیشتری داشته باشد.

تمرکز کافی برای کارهای پی در پی را داشته باشد.

ترجمه تخصصی  چشم پزشکی و مشکلات آن

مترجم های رشته  چشم پزشکی شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته  چشم پزشکی می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان  چشم پزشکی متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته  چشم پزشکی  می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون  پزشکی  را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون  چشم پزشکی را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون  چشم پزشکی مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته  چشم پزشکی یا پزشک اپشم شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته  چشم پزشکی پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته  چشم پزشکی باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی  چشم پزشکی اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون  چشم پزشکی می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته  ارتوپدی مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی  چشم پزشکی از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای  چشم پزشکی شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی فیتو شیمی یا شیمی گیاهی

ترجمه تخصصی پزشکی

ترجمه متون تخصصی فیتو شیمی یا شیمی گیاهی

ترجمه متون تخصصی طب سنتی

ترجمه متون تخصصی پزشکی زنان یا زنان زایمان

ترجمه متون تخصصی پزشکی قلب

ترجمه متون تخصصی ارتوپد یا پزشکی استخوان