برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه متون تخصصی پزشک کودکان

1395/10/19 11:16:50
ترجمه متون تخصصی   پزشک کودکان

ترجمه متون تخصصی طب اطفال یا پزشکی کودکان

طب کودکان یا پزشکی کودکان یکی از شاخه های اصلی پزشکی است که با عناوین متفاوتی یاد می شود. یک پزشک کودک خوب کسی است که بتواند در باره سلامتی نوزاد شما به بزودی به دنیا خواهد آمد نظر دهد. و همچنین بتواتند سلامت فیزیکی، رفتاری و روحی کودک شما را از زمانی که متولد شده تا بیست سالی مدیریت کند. پزشک اطفال بیماری را در کودکان تشخیص و بعد به درمان آن می پردازد. این پزشک تا 2 سالگی به طور مرتب درهر ماه کودک را معاینه می کند و رفتارهای  او را کنترل می کند و بعد از 2 سالگی شاید فقط سالی یکبار و یا در مواقع ضروری یا بیماری ملاقات میکند.

زیر شاخه های طب اطفال عبارتند از:

بیمای های قلب کودکان

بیماری های خون کودکان

بیماری های گوارش کودکان

بیماری های روماتولوژی کودکان

بیماری های ریه کودکان

بیماری های اعصاب کودکان

بیماری های کلیه کودکان

بیماری های عفونی کودکان

بیماری های ایمونولوژی و آلرژی کودکان

و نهایتا رشته فوق تخصص نوزادان  را می توان نام برد.

 

نظر طب اطفال و مراحل آن:

معاینه فیزیکی

پیشنهاد واکسینه کردن

از ملاقاتهای ماهانه انتظار پیشرفت جسمف حرکتی، قدرتی و رفتاری دارد

نارسایی یا بیماری را در نوزاد تشخیص و به معالجه آن می پردازد.

رژیم غذایی مناسب را برای ودکتان پیشنهاد می کند

به تمامی سوالات شما در باره کودکتان پاسخگوست.

در صورت لزوم، شما را به پزشک متخصص معرفی می کند.

ترجمه تخصصی  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان و مشکلات آن

مترجم های رشته  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان،  می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای  پزشکی اطفال یا پزشک کودکان شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی فیتو شیمی یا شیمی گیاهی

ترجمه تخصصی پزشکی

ترجمه متون تخصصی فیتو شیمی یا شیمی گیاهی

ترجمه متون تخصصی طب سنتی

ترجمه متون تخصصی کودکان

93 100 682
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق