برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه متون تخصصی جراحی پلاستیک

1395/10/25 11:00:53
ترجمه متون تخصصی جراحی پلاستیک

جراحی پلاستیک

یکی از تخصص های پزشکی، جراحی پلاستیک با plastic surgery است. که اساسا به اصلاح یا ترمیم ساختاری، کارکردی و یا زیبایی هر گونه نقص ، و یا بد شکلی بدن افراد است.

بنابراین جراحی های دست، ریز، ترمیمی، و حتی ترمیم های سوختگیها را توسط جراحی پلاستیک انجام می دهند در حالیکه اکثر مردم جراحی پلاستیک را همان جراجی زیبایی می پندارند. معنی لغوی جراحی پلاستیک همان قالب یا شکل دهی است. گاهی اوقات مردم آنرا با پلاستیک مصنوعی اشتباه می گیرند ولی باید در نظر داشته باشیم که این علم هیچ ارتباطی با ماده پلیمری مصنوعی همان پلاستیک هیچ ارتباطی ندارد. جراحی پلاستیک یا برای زیبایی افراد به کارمی رود و یا جهت برطرف کردن نقص موجود در بدن فرد بکار می رود.

اساس جراجی پلاستیک براین اصل بنا نهاده شده است که عروق جفظ شوند، بافتهای مشابه جایگزین همدیگر شوند و به مناطق کالبدی توجه و زخم و نارسایی موجود به حداقل برسد.

جراح پلاستیک کیست؟

شخصی که پس از اخذ مدرک دکتری در رشته پزشکی دوره تخصصی را در رشته جراحی عمومی سپری کرده و بعد از آن به مدت سه سال در مراکز دانشگاهی معتبر برای آموزش دوره فوق تخصصی جراحی پلاستیک تعلیم دیده جراح پلاستیک می نامند.

انواع جراحی پلاستیک

- لیپوساکشن

- عمل بینی یا رینوپلاستی

- عمل جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

- کشیدگی پوست گردن

- کشیدن پوست صورت

- لیزر پوست

- کاشت مو

- کشیدگی بازو یا براکیوپلاستی

- صاف کردن شکم

- بزرگ کردن سینه

- کوچک کردن سینه

 

چه مواقعی باید به جراح پلاستیک مراجعه کرد؟

جراح پلاستیک قادر است اعمال ترمیمی یا اصلاح را انجام دهد. همچنین با کمک این جراحی پلاستیک می توان برخی از نواقص و بدشکلی را در برخی از قسمت های اعضای بدن را اصلاح کرد. جراحی پلاستیک می‌تواند پوست و نسوج زیرین آن  راکه دچار صدمه شده است را بازسازی یا ترمیم نماید. همچنین در اکثر مواقع می تواند بدشکلی ها و بعضی از اختلالاتی که از بدو تولد همراه ااشخاص بوده را با این روش درمان یا اصلاح کرد. اما گاهی اوقات بعضی از تغییرات پوستی در اثر افزایش سن و با گذشت زمان به وجود می آیند، مثلا به دلیل کاهش کلاژن پوست دچار افتادگی و چین و چروک می شود که بازهم جهت درمان این مشکل می توان به جراح پلاستیک مراجعه کرد. با این حال همه تلاش ها معطوف بازگرداندن شکل طبیعی عضو و بازگرداندن عملکرد و کارآیی ارگان مبتلا است.

ترجمه تخصصی  جراحی پلاستیک و مشکلات آن

مترجم های رشته  جراحی پلاستیک شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته  جراحی پلاستیک می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان  جراحی پلاستیک متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته  جراحی پلاستیک می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون  جراحی پلاستیک را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون  جراحی پلاستیک را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون  جراحی پلاستیک مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته  جراحی پلاستیک شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته  جراحی پلاستیک پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته  جراحی پلاستیک باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی  جراحی پلاستیک اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون  جراحی پلاستیک می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته  جراحی پلاستیک را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی  جراحی پلاستیک از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای  جراحی پلاستیک شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه تخصصی پزشکی

ترجمه متون تخصصی مهندسی پزشکی

ترجمه متون تخصصی ژن شناسی، ژنتیک یا آفرینش شناسی

ترجمه متون تخصصی رادیولوژی

90 100 744
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق