برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه متون تخصصی مدیریت منابع انسانی

1395/11/25 16:23:41
ترجمه متون تخصصی مدیریت منابع انسانی

ترجمه متون تخصصی مدیریت منابع انسانی

مدیریت منابع انسانی بخشی از وظایف مدیریت است که با استفاده از سیاست ها و اقدامات لازم در جهت کارمند یابی، آموزش کارکنان، ارزیابی عملکرد کارکنان، دادن پاداش و ایجاد محیطی سالم و البته منصفانه برای کارکنان سازمان انجام می دهد. این نوع از فعالیت مدیریتی سعی بر بکارگیری رویکردهای کلی تر و جدیدتر دارد . شایان توجه است که مدیریت منابع انسانی یا مدیریت امور کارکنان دانشی قدیمی و در عین حال رو به رشد و تکامل بوده است. و نکته جالب توجه اینکه به جای مدیریت کارکنان، مدریت منابع انسانی مطرح می شود.

وظایف مدیریت منابع انسانی

سازماندهی(طراحی سازمان و شغل، تجزیه و تحلیل شغل، طبقه بندی)

جذب منابع انسانی(برنامه ریزی، کارمندیابی،انتخاب، استخدام)

توسعه منابع انسانی(مدیریت عملکرد، آموزش)

مدیریت پاداش(حقوق و دستمزد، ارزشیابی مشاغل، مزایا)

روابط کارکنان(روابط صنعتی، مشارکت، ارتباطات)

بهداشت، ایمینی، رفاه(بهداشت و ایمینی، رفاه)

امور اداری استخدام و کارکنان(چارچوب قانونی و مقررات دولتی، رویه ها و اقدامات استخدام، سیستم اطلاعاتی منابع انسانی)

 

مدیریت منابع انسانی و عوامل موثر

عوامل درونی نظیر جو و فرهنگ سازمانی، خط مشی ها و اهداف اساسی یا رسالت سازمان

و عوامل بیرونی مانند فناوری، مشتریان، رقابت، سهامداران، فرهنگ جامعه، بازار نیروی کار و قوانین و مقررات را می توان نام برد.

 

فعالیت های مدیریت منابع انسانی و ویژگی های آن

فعالیت هایی نظیر مبانی، مفاهیم، فرآیند ها و ابزارهای هستند که جزء فعالیت های مدیریت منابع انسانی شمرده می شوند. این فعالیت ها در سازمانهای بزرگتر کمی گسترده هستند تا جایی که واحد مستقلی برای آن تشکیل می گیرد. اکثر فعالیت ها براساس عملیات و ارتباط هستند بنابراین می توان چندین فعالیت نظیر انظباط، جابجایی، پاداش، رفاه، اجتماعی کردن، انتخاب، انتصاب، کارمندیابی، برنامه ریزی نیریو انسانی، طراحی شغل، تجزیه و تحلیل، ارزیابی عملکرد، بهداشت و ایمنی، بیمه و بازنشستگی و غیره را نام برد.

 

مديريت منابع انساني و فلسفه آن

 

مهمترین دارایی یک سازمان، منابع انسانی آن است و موفقیت یک سازمان در گرو مدیریتی خوب و اثر بخش است. و این مهم زمانی حاصل می شود که سیاست ها و رویه های کارکنان باهم مطابقت داشته و بتواند در دستیابی به اهداف سازمان قدم بردارد. لذا فرهنگ و ارزشهای کلی، رفتار مدیریتی و شرایط سازمانی تاثیر زیادی بر دست یافتن به تعالی مطلوب می گذارد. لذا فرهنگ مذکور نيازمند مديريت شدن است بدين معني كه بايد تلاشي مستمر براي ايجاد پذيرش و انجام آنها صرف شود.

دستيابي به يكپارچگي نيازمند تلاش مستمر است. منظور از يكپارچگي اين است كه تمام اعضاي سازمان با داشتن حسي از مقصود مشترك با يكديگر كار كنند.

ترجمه تخصصی  مدیریت منابع انسانی و مشکلات آن

مترجم های  متخصص علم مدیریت منابع انسانی شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون علمی شما می پردازد. شما دانشجویان رشته مدیریت منابع انسانی می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای با کیفیت و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان  مدیریت منابع انسانی متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته  مدیریت منابع انسانی می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون  مدیریت منابع انسانی را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون  مدیریت منابع انسانی را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون  مدیریت منابع انسانی مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته  مدیریت منابع انسانی شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته مدیریت منابع انسانیپذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته مدیریت منابع انسانی باعث میگردد که حین ترجمه متون تخصصی مدیریت منابع انسانی اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون  مدیریت منابع انسانی می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته  مدیریت منابع انسانی را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی  مدیریت منابع انسانی از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای  مدیریت منابع انسانی شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی مدیریت صنعتی

ترجمه متون تخصصی مدیریت بازرگانی

ترجمه متون تخصصی مدیریت دولتی

96 100 667
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق