برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه متون تخصصی اقتصاد محیط زیست

1395/12/8 15:25:40
ترجمه متون تخصصی اقتصاد محیط زیست

ترجمه متون تخصصی اقتصاد محیط زیست

اقتصاد محیط زیست یک عمل میان شاخه ای است و کاملا متمایز از اقتصاد است. این علم، علمی جدید است که ارزشهای محیط زیست و اقتصاد را مد نظر قرار می دهد. و براساس آن توازن را بین فعالیت های اقتصادی و تاثیرات زیست محیطی آنها که همه هزینه فایده های آنها را در نظر می گیرد. به دلیل اینکه مدل های رایج اقتصادی قادر به محاسبه ارزش پولی و مبادله ای و هزینه های آلودگی و تخریب منابع محیط زیستی نیستند از از اصول نظری اقتصاد محیط زیست طراحی شده است.

در حالت کلی اقتصاد محیط زیست را اثر فعالیت اقتصادی بر روی محیط  زیست برروی فعالیت اقتصادی و رفاه انسان تعریف می کنند.

مراحل اقتصاد محیط زیست

ارزیابی اهمیت اقتصادی انحطاط محیط زیست

ارائه انگیزه های اقتصادی لازم جهت کند کردن

متوقف کردن روند انحطاط

برعکس کردن روند انحطاط

 

اقتصاد محیط زیست در جهان

در سال 1960 اولین تفکر سبز و همچنین برداشتهای سیاسی در کشورهای پیشرفته که به محیط زیست گرایی معروف است منشا اقتصاد زیست محیطی منشا اقتصاد محیط زیست است. و در سال 1960 این تفکر استوار گردید. علم اقتصاد زیست محیطی یکی از شاخه های علم اقتصاد است و گذشته یکسانی با علم اقتصاد دارد.

 

 دانش اقتصاد محیط زیست و اهمیت آن

ضرورت پیشبرد توسعه اقتصادی از یک سو و اهمیت مشکلات زیست محیطی از سوی دیگررویکرد جدیدی را برای تلفیق کامل توسعه اقتصادی و حفاظت محیط زیست محفلهای علمی و کارشناسی جهان قرار داده است. شایان ذکر است که از عمده دلایل استفاده نادرست منابع زیست محیطی، در نظر نگرفتن منطق اقتصادی در مدیریت و بهره برداری از این منابع است. لذا باید توجه داشته باشیم که منباع طبیعی از جمله منابعی هستند که رو به کاهش هستند بنابراین استفاده آنها باید عمره با تعمل باشد. و اگر از آنها برای تولید استفاده می شود باید برابر با ارزش تولید آن سهمی را در نظر بگیریم.

 

وضعیت فعلی و وضعیت مطلوب اقتصاد محیط زیست

اقتصاد محیط زیست در کشور ما در مراحل اولیه آن قرار دارد. و برای دستیابی به حالت ایده ال باید تمام اطلاعات اقتصادی محیط زیست در اختیار حسابرسان قرار گیرد و همچنین قیمت اولیه یا پایه و ارزش پولی و مبادله ای عناصری که متعلق به محیط زیست است نظیر آب، خاک، حیات وحش و پوشش گیاهی و غیره مشخص گردد. و بر این اساس ارزش اقتصادی منابع و سایت های مهم زیست محیطی کشور( مناطق 4 گانه و غیره) تعیین و در اتخاذ تصمیم های توسعه ای مورد توجه قرار گیرد.

ترجمه تخصصی  اقتصاد محیط زیست  و مشکلات آن

مترجم های رشته  اقتصاد محیط زیست  شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازد. شما دانشجویان رشته اقتصاد محیط زیست  می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان  اقتصاد محیط زیست متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی رشته  اقتصاد محیط زیست  می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون  اقتصاد محیط زیست  را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون  اقتصاد محیط زیست  را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون  اقتصاد محیط زیست  مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته  اقتصاد محیط زیست  شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی رشته  اقتصاد محیط زیست  پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته  اقتصاد محیط زیست  باعث می گردد که حین ترجمه متون تخصصی  اقتصاد محیط زیست  اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون  اقتصاد محیط زیست می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته  اقتصاد محیط زیست  را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه کتابها و متون تخصصی از اهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی  اقتصاد محیط زیست  از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه دانشگاهی و فرهیختگان، متخصص تمامی دروس را در یک مجموعه گردآورده تا بر این مهم دست یابد. لذا متون و کتابهای  اقتصاد محیط زیست  شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود. هر متنی که توسط متخصص آن رشته ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی فیزیک زیست محیط

ترجمه متون تخصصی زمین شناسی زیست محیطی

ترجمه متون تخصصی طراحی برای محیط زیست

ترجمه متون تخصصی بهداشت محیط

87 100 700
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق