برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه متون تخصصی مزایا و معایب اینترنت

1396/1/6 16:09:06
ترجمه متون تخصصی مزایا و معایب اینترنت

مزایا و معایب استفاده از اینترنت

اینترنت اساسا شبکه ای است که شبکه های کوچکتر را به هم متصل می کند و همه نوع تلاشی صورت گرفته است تا اکثر فناوری های مدرن را به هم متصل کند. اما شایان ذکر است که این دنیای مجازی و دیجیتال برای برخی افراد دنیای بازی و تفریح، تجارت و آموزش است و برای برخی میدان جنگ و یا میدان خطر است.

 

مزایای اینترنت

از مزایای اینترنت می توان ارتباط سریع، منابع اطلاعاتی فراوان، آموزش خستگی ناپذیر، سرگرمی، خدمات آنلاین و تجارت الکترونیک را نام برد.

-اینترنت یکی از ابزارهایی است که جهت ارتباط برقرار کردن با اشخاص مورد استفاده قرار می گیرد. لذا توسط اینترنت امکان ارتباط تلفنی رایگان به تمامی نقاط جهان وجود دارد. این ارتباط می تواند تصویری و یا صوتی و یا چت باشد. همچنین اینترنت وسلیه ای است که اشخاص می توانند بدون هزینه و مسافرت به کشورهای مختلف با فرهنگ و آئین آنها آشنا شوند.

-اینترنت یکی از ابزارهایی است که اشخاص برای یادگیری علوم مختلف از آن استفاده می کنند. برخی از اشخاص توانایی اخذ تحصیلات آکادمیک را ندارند لذا توسط اینترنت می توانند از آموزشهای اساتید دانشگاه ها همانند کلاس درس بهره ببرند.

-اینترنت را یکی از ابزارهای سرگرمی و تفریح نیز می توان  برشمرد. این ابزار یکی از مهمترین دلایل استفاده از اینترنت به شمار می آید. جستجوی سایتهای مختلفی چون سایتهای اخبار، سرگرمی و بازیهای رایانه ای یکی از اساسی ترین فعالیت های کاربران اینترنتی است.

-شبکه های اجتماعی یکی دیگر از امکاناتی است که اینترنت در اختیار کاربران قرار می دهد. با استفاده این شبکه ها، افراد گوناگون با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. علاوه بر آن جستجو و درخواست تقاضا برای فرصتهای متفاوت تجاری از طریق گرد هم آیی ها و جوامع اینترنتی امکان پذیر می شود.

تجارت الکترونیک و خدمات آنلاین یکی دیگر از خدمات اینترنت می باشد. امروزه به دلیل خدمات پولی متعدد، قادر هستیم تا خرید و فروشهای خود را آنلاین انجام دهیم. به عنوان مثال می توانیم بدون اینکه منزل را ترک کنیم تمامی کارهای بانکی خود را از طریق اینترنت انجام دهیم. از آنجمله می توان، پرداخت قبوض، انتقال پول و غیره را نام برد.

 

معایب اینترنت

از جمله معایب اینترنت می توان سرقت اطلاعات شخصی، تهدیدات ناشی از بدافزارها، محتوی نامناسب گروههای سنی، انزوای اجتماعی، چاقی و افسردگی را نام برد.

-یکی از معایب اینترنت رامی توان آسیب پذیری اطلاعات شخصی نظیر اطلاعات بانکی و غیره نام برد. زیرا هیچگونه راهی برای جلوگیری از به سرقت رفتن و سوء استفاده از اطلاعات اشخاص وجود ندارد. لذا اطلاعاتی نظیر شماره حسابها، آدرسها، تصاویر و شماره های کارتهای اعتباری همیشه در معرض خطر قرار دارند. هکرها می توانند با نصب نرم افزارهایی به راحتی به اطلاعات افراد دسترسی پیدا کنند.

-ایمیل های ناخواسته نیز یکی دیگر از تخریب کننده هایی هستند که در اثر اتصال به اینترنت کاربران با آن روبرو می شوند. هکرها با استفاده از آنها فعالیت های غیر قانونی انجام می دهند و باعث اختلال در سیستم کامپیوتری و کند شدن فرآیند دسترسی به ایمیل ها میشوند. بنابراین باعث می شوند که سیستم ایمیلی کاربران به محیطی نا امن تبدیل شود.

-بد افزارها یا همان ویروسها یکی دیگر از معایب استفاده از اینترنت به شمار می آیند. کامپیوتر هایی که به اینترنت متصل هستند همیشه در معرض روبرو شدن با ویروس های خطر ناک می باشند. کامپیوتر ها در مقابل برخی ویروسها آسیب پذیر هستند. زیرا ممکن است منجربه از کار افتادن سیستم شود.

-محتوای نامناسب یکی از مهمترین معایب اینترنت است. تصاویر و یا فیلمهایی که در دسترس کودکان و گروههای سنی متفاوتی قرار دارد غالبا اثر سوئی بر روی آنها دارد. بنابراین والدین کودکان باید نظارت کامل برروی سایتهای مورد مشاهده فرزندان داشته باشند.

و نهایتا، از مهمترین معایب استفاده از اینترنت می توان منزوی و افسرده شدن افراد را نام برد. لذا محقق ها انزاوی اجتماعی و افسردگی را یکی از بزرگترین مشکلات استفاده از اینترنت می دانند. اینترنت و عوامل وابسته به آن  می تواند اعتیاد آور باشد. از جمله موارد اعتیاد آور می توان به وب گردی در اینترنت، بازی های آنلاین و شبکه های اجتماعی و بازی اینترنتی اشاره کرد.

ترجمه تخصصی  مزایا و معایب اینترنت و مشکلات آن

مترجم های رشته  مزایا و معایب اینترنت شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازند. شما دانشجویان می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان  مزایا و معایب اینترنت متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون  تخصصی را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون  شما را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون   تخصصی  مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته  مزایا و معایب اینترنت شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی این رشته  پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته  مزایا و معایب اینترنت باعث می گردد که حین ترجمه متون اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون  اینترنت می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته  مزایا و معایب اینترنت را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه متون و کتابهای تخصصی ازاهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی   مزایا و معایب اینترنت از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه فرهیختگان و در حالت کلی به جامعه دانشگاهی، مجموعه ای با متخصصین هر رشته دور هم گرد آورده تا به هدف خود که ترجمه با کیفیت هر چه تمام تر است، دست یابد. لذا متون و کتابهای  مزایا و معایب اینترنت شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود.  شایان ذکر است که متنهایی  که توسط اشخاص با تجربه ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی اینترنت

ترجمه متون تخصصی وب سنجی

ترجمه متون تخصصی بازاریابی الکترونیکی

ترجمه متون تخصصی IT (فن آوری اطلاعات)

85 100 690
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق