ترجمه متون تخصصی گوگل

1396/1/14 15:23:17
ترجمه متون تخصصی گوگل

ترجمه متون تخصصی گوگل

یکی دیگر از شرکتهایی که در زمینه جستجوی اینترنتی و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد، گوگل نامگذاری شده است. این شرکت جزء سهامی عام محسوب می شود. شرکت گوگل توسط دو دانشجوی دکتری در دانشگاه استنفورد تاسیس شد.

این  شرکت آمریکایی از طریق تبلیغات به همراه خدمات متنوع و یا فروش همان خدمات، بدون فرستادن تبلیغات، کسب درآمد می‌کند. این خدمات شامل مواردی  نظیر  ایمیل، جستجوی اینترنتی، نقشه برخط، شبکه‌های اجتماعی و اشتراک فایل‌های ویدئویی نرم‌افزارهای اداری می‌شود.

نام انگلیسی گوگل، Google که به معنی یک عدد یک و صد صفر است. که این نام کاملا هدفدار بر روی این سایت گذاشته شده است. لذا هدف آنها ایسنت که شرکت گوگل آنقدر پیشرفت خواهد کرد که توانایی پردازش و مدیریت میلیادرها داده، سایت و شرکت را داشته باشد.

این شرکت بالغ بر یک میلیون سرور در جهان دارد و روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود. شایان ذکر است که تقریبا 24 پتابایت داده تولید شده توسط کاربران پردازش می شود. گوگل یکی از موفق ترین شرکتها از ابتدای ثبت شرکت بود که منجر به خرید و شراکت با شرکتهای دیگر و محصولات زنجیره ای شد. بنابراین محصولات زنجیره ای باارزش و سودآوری نظیر شبکه های اجتماعی، جی میل را در اختیار کاربران خود قرار داد. و همچنین با توسعه محصولات این شرکت شاهد برنامه هایی نظیر گوگل کروم، پیام رسان فوری گوگل تاک، ویرایشگر تصاویر پیکاسا و همچنین سیستم عامل موبایل جهان، اندروید و غیره را نام برد.

 

وب سایت گوگل رتبه اول را در الکسا به خود اختصاص داده است. شایان ذکر است که وبگاه گوگل در اکثر کشورها جزء وب سایتهای برتر محسوب می شوند. از آنجمله می توان کشور هندو انگلستان و غیره را نام برد.

 

شرکت گوگل موفق به خریداری چندین شرکت شده که از آنجمله می توان اندروید، ای او ال، فت بیتز، پیکاسا، یوتیوب و غیره را نام برد. شایان ذکر است که اکثر این شرکتها در کشور آمریکا در منطقه خلیج سانفرانسیسکو واقع شده است.

خدمات و محصولات گوگل

نرم افزار سیستم عامل کروم، سیستم عامل اندروید، رسانه ها و شبکه ها، جی میل، یوتیوب و گوگل ویدئو و جستجوگر از جمله خدمات گوگل است.

سیستم عامل کروم: سیستم عامل کروم از جمله سیستم عاملهایی است که تمام برنامه ها از طریق مرورگر کروم اجرا و اطلاعات کاربران نیز برروی سرور گوگل نصب می شود. شایان ذکر است که این نرم افزار ابتدا برای لپتاپهای ارزان طراحی شد.

سیستم عامل اندروید: این سیستم عامل  را برروی تلفن همراه و لوح رایانه عرضه نمودو نهایتا با همکاری ده ها شرکت برروی گوشی های تلفن همراه قرار گرفت.

یوتیوب و گوگل ویدئو: یوتیوب یکی دیگر از شرکتهایی است که گوگل آنرا خریداری کرده است. این شرکت در ابتدا متعلق به سه کارمند ازشرکت پی پل بود که گوگل آنرا به 1650 میلیون دلار خرید.

جی میل: یکی دیگر از سرویس هایی که گوگل به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد جی میل است که امکان ارسال ایمیل را فراهم می کند. شایان ذکر است که این سرویس، اولین سرویس ایمیلی در دنیا به شمار می آید.

جستجوگر: وب سایت گوگل صدها و هزاران صفحه وب برای جستجو دارد که کاربران آن می توانند با وارد کردن کلمات کلیدی  در مرورگر به متن یا فیلم یا آهنگ، کتاب و.... دست یابند.

شبکه ها و رسانه ها: تعداد زیادی از برنامه ها ی مورد استفاده و مفید در گوگل وجود دارد که به صورت آنلاین ارائه می شود. بنابراین بخشی از فعالیت های گوگل به نرم افزارها و شبکه های اجتماعی اختصاص دارد. از آنجمله می توان گوگل پلاس را نام برد.

 

گوگل و درآمد آن

درآمد گوگل از تبلیغات، موتور جستجو و سهام است.

 

ایران و لوگوی مرتبط با آن در گوگل

همه ساله به مناسبت نوروز، گوگل لوگوی خود را به نماد هفت سین نمایش می دهد. در سال 1388 نوروز باستان توسط سازمان ملل به ثبت رسید و از آن به بعد یکی دیگر از لوگوهای نوروز توسط گوگل به نمایش گذاشته شد.

ترجمه تخصصی  گوگل  و مشکلات آن

مترجم های رشته  گوگل  شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازند. شما دانشجویان می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان  گوگل  متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون  تخصصی را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون  شما را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون   تخصصی  مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته  گوگل  شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی این رشته  پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته  گوگل  باعث می گردد که حین ترجمه متون اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون گوگل می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته  گوگل  را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه متون و کتابهای تخصصی ازاهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی  گوگل از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه فرهیختگان و در حالت کلی به جامعه دانشگاهی، مجموعه ای با متخصصین هر رشته دور هم گرد آورده تا به هدف خود که ترجمه با کیفیت هر چه تمام تر است، دست یابد. لذا متون و کتابهای  گوگل شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود.  شایان ذکر است که متنهایی  که توسط اشخاص با تجربه ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی اینترنت

ترجمه متون تخصصی موتور جستجو

ترجمه متون تخصصی یاهو

86 100 689
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق