برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه متون تخصصی هپاتی آ (A)

1396/2/4 14:44:04
ترجمه متون تخصصی هپاتی آ (A)

ترجمه متون تخصصی هپاتیت A

هپاتیت آ (A) بیماری است که کبد شخص مبتلا را درگیر می کند. این بیماری از طریق مدفوع شخص بیمار از بدن او دفع می شود. راههای مبتلا به آن اکثرا به دلیل مواد غذایی خام، نپخته است و همچنین توسط غذایی توسط شخص آلوده درست شود ویروس او به افراد دیگر که از آن غذا استفاده می کنند منتقل می شود. شایان توجه است که احتمال انتقال این بیماری توسط خون خیلی کم است. افراد مبتلا غالبا به شکل حاد این بیماری بروبروی می شوند و کمتر کسی از شکل مزمن آن رنج می برد.

علائم بیماری و نحوه بروز آن

اسهال، استفراغ، درد شکم و مفاصل، زردی پوست و تب و حالت تهوع از علائم بارز هپاتیت آ است. علائم این بیماری در افراد گوناگون متفاوت است. به عنوان مثال در افراد کم سن و سال و کودکان دیرتر از نمایان می شود. و در افراد سالخورده یکی از رایج ترین بیماری های ویروسی به شمار می آید. غالبا علائم این بیماری بین 2 تا 6 هفته بروز می کند.

 

راههای انتقال هپاتیت آ

هپاتیت آ به طریقه های متفاوتی می تواند وارد بدن اشخاص شود. یکی از عوامل آن خوردن و آشامیدن غذا و یا آبی که با مدفوع شخص آلوده تماس داشته باشد. برخی از مواد غذایی نظیر سخت پوستان که کاملا پخته نمی شوند باعث ورد این ویروس به بدن می شوند. یکی دیگر از عوامل انتقال آن به اشخاص دیگرف تماس نزدیک با فرد ناقل است. غالبا کودکان این بیماری را به راحتی به افراد دیگر منتقل می کنند. زیرا در ابتدای الوده شدن هیچ علائمی را ندارند. نکته قابل توجه اینست که یکبار مبتلا شدن به این بیماری اشخاص را مصون می کند.

 

پیشگیری از بیماری

یکی از راههای پیشگیری از بیماری هپاتیت آ واکسن تزریق واکسن آن قبل از ورود ویروس به بدن است. و اگر فقط یکبار شخصی به این بیماری مبتلا شده باشد برای همیشه مصون می ماند.

شایان ذکر است که چندین راه ساده تر نیز وجود دارد که از مبتلا شدن به این بیماری ویروسی جلوگیری کرد. مانند شستتشوی دستها در چندین نوبت در طول روز و پختن غذا به صورت صحیح و کامل که بهترین راه جلوگیری از مبتلا شدن به این بیماری است.

درمان بخصوصی برای اسهال و تهوع  با استفاده از دارو و استراحت وجود ندارد تا در صورت لزوم توصیه شود. عفونت‌ها معمولاً به طور کامل و بدون ایجاد بیماری کبدی مزمن برطرف می‌شوند.  برای درمان نارسایی حاد کبد، در صورت وقوع، به نیاز به پیوند کلیه است.

دوره سرایت بیماری

 علائم 50-15 روز (7-2 هفته) و بطور متوسط 30 روز پس از ورود ويروس به بدن بروز مي‌نمايند. مدفوع و ترشحات بدن 2 هفته قبل از بروز علائم بالاترين ميزان ويروس را دارا مي‌باشند. در اين زمان بيشترين امكان انتقال ويروس وجود دارد. اما پس از بروز علائم نيز احتمال انتقال ويروس وجود دارد.

 ترجمه تخصصی  هپاتیت آ(A)  و مشکلات آن

مترجم های رشته  هپاتیت آ(Aشبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازند. شما دانشجویان می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان  هپاتیت آ(A)  متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون  تخصصی را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون  شما را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون   تخصصی  مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته  هپاتیت آ(A)  شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی این رشته  پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته  هپاتیت آ(A)  باعث می گردد که حین ترجمه متون اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون هپاتیت آ(A) می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته  هپاتیت آ(A)  را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه متون و کتابهای تخصصی ازاهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی  هپاتیت آ(A) از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه فرهیختگان و در حالت کلی به جامعه دانشگاهی، مجموعه ای با متخصصین هر رشته دور هم گرد آورده تا به هدف خود که ترجمه با کیفیت هر چه تمام تر است، دست یابد. لذا متون و کتابهای  هپاتیت آ(A) شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود.  شایان ذکر است که متنهایی  که توسط اشخاص با تجربه ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی هپاتیت ب (B)

ترجمه متون تخصصی هپاتیت

ترجمه متون تخصصی ویروس شناسی

ترجمه متون تخصصی زیست شناسی

 
88 100 743
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق