ترجمه متون تخصصی شکار و تخریب

1396/2/10 16:32:10
ترجمه متون تخصصی شکار و تخریب

ترجمه متون تخصصی شکار و تاثیر آن بر محیط زیست

 

تمامی حیوانات برای طبیعت مهم هستند و هیچ حیوانی وجود ندارد که بی تاثیر باشد. شکار بی رویه آنها باعث برهم زدن تعادل آنها می شود که نهایتا منجر به صدمه زدن به طبیعت و محیط زیست و همچنین به افراد همان جامعه می شود.

برخی افراد نظیر شکارچیان عنوان می کنند که شکار آنها به دلیل اینست که شکار آنها چندان مهم نیست و یا برای طبیعت و حیوانات دیگر ضرر می رسانند اما در واقع اینگونه نیست و هر حیوانی جایگاه خود را در طبیعت دارد.

و برخی نیز حیوانات به دلیل سرگرمی و یا امرار معاش شکار می کنند که آنهم از نظر قانون محیط زیست، جرم محسوب می شود.

کشتن یک گونه از حیوانی آنهم بدون در نظر گرفتن تعداد آنها در طبیعت می تواند عواقب خیلی بدی داشته باشد.  زیرا آنها نمی تواند به ان سرعت برای جبران کمبود نسل خود، تولید مثل نماید . مطمئن ترین روش عملی محدود کردن تعداد شکار این گونه ها می باشد تا آنها بتوانند با تولید مثل جایگزین تعداد شکار شده را به دنیا بیاورند. بسیاری از گونه های در معرض خطر ، شامل ببرها ، والها فیلها و کرگدن ها به سختی و با استفاده از قوانین سخت محافظت می شوند . اما این قوانین غالباَ نادیده گرفته می شوند. تولیدات حیوانات مثل عاج فیلها ، در بازارهای غیر قانونی سود اوری زیادی دارند و به قیمتهای گران فروخته می شوند . یک جفت عاج فیل می تواند برای یک شکارچی غیر قانونی درآمدیک ساله را داشته باشد. مادام که امکان فروش محصولات حیوانی وجود دارد ، شکارچیان پایبند به قوانین نخواهند بود.

در آمریکا، شکارچیان آمریکایی کبوتران را از بین بردند. این کبوتران زمانی جزء پر تعدادترین پرندگان جهان بودند . و شکارچیان به مرز نابودی گاومیشهای کوهاندار آمریکایی نزدیک شده اند و از چهل میلیون گاو میش فقط پانصد گاومیش باقی گذاشته اند. در ابتدا هشت گونه فرعی از ببرها در جهان وجود داشت.  سه گونه از این تعداد تا کنون به طور کامل منقرض شده است.
چند دهه آینده نشان خواهند داد که کدام یک از گونه های متنوع و در خطر امروزی حیوانات قادر خواهند بود زنده بمانند.

ترجمه تخصصی  شکار و تخریب و مشکلات آن

مترجم های رشته  شکار و تخریب شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازند. شما دانشجویان می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان  شکار و نابودی متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون  تخصصی را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون  شما را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون   تخصصی  مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته  شکار و نابودیشامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی این رشته  پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته  شکار و نابودیباعث می گردد که حین ترجمه متون اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون وب سنجی می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته  شکار و نابودی را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه متون و کتابهای تخصصی ازاهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی  وب سنجی از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه فرهیختگان و در حالت کلی به جامعه دانشگاهی، مجموعه ای با متخصصین هر رشته دور هم گرد آورده تا به هدف خود که ترجمه با کیفیت هر چه تمام تر است، دست یابد. لذا متون و کتابهای  وب سنجی شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود.  شایان ذکر است که متنهایی  که توسط اشخاص با تجربه ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی نابودی جنگلها

ترجمه متون تخصصی آلودگی محیط زیست

ترجمه متون تخصصی کاهش آلودگی هوا

ترجمه متون تخصصی جانور شناسی

 

95 100 646
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق