برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه متون تخصصی کودکیاری

1396/4/3 12:41:57
ترجمه متون تخصصی کودکیاری

ترجمه متون تخصصی کودک یاری

 

جهت حفظ سالامت جسمی و روحی کودکان که یک دوره حساس و حائز اهمیت است. افراد متخصصی چون کودکیارها در جامعه نیاز است تا به عنوان مشاور نزد خانواده باشند تا تاثیر مثبتی بر رشد و نمو کودکان داشته باشند. دوره کودکی، دوره مهمی از زندگی هر فرد به شمار می آید زیرا در این دوره سرعت یادگیری و همچنین اثر پذیری خیلی بالاست. لذا تعلیم و تربیت باید بر پایه اصول علمی و عملی صورت می گیرد. لذا فارغ التحصیلان رشته کودکیاری نقش مهم و حیاتی را در جامعه ایفا می کنند. و وجود آنها نوید بخش جامعه ای سالم و با طروات، بانشاط و شاداب است.

 

توانایی های کودک یارها

توانایی ارتباط برقرار کردن با کودکان و والدین

داشتن روحیه شاد

صبور و بردبار با کودکان

علاقه به کودک

داشتن روان و جسم سالم

کسب اطلاعات مورد نیاز در رابطه با مادران و کودک و روانشناسی کودک در مقاطع تحصیلی بالا

بازار کار کودک یاری و کسب درآمد

این رشته تحصیلی در عین سادگی فرصت های شغلی زیادی را در بردارد. که از آنجمله می توان مربی بهداشت مدارس، مربی کودکان استثنایی، مربی شیرخوارگاه، سرپرستی خانه های بهداشت، همکاری با تیم های پزشکی، مربی مهدکودک، مربی مراکز آمادگی، مربی ورزش در مهدکودک، برنامه ریز رژیم غذایی مادر و کودک، بهداشتیار مادر و کودک، مسئول آموزش و تنظیم خانواده در مقاطع را نام برد.

کودکیار ها در مراکز آموزش و پرورش به عنوان مربی بهداشت در مدارس ابتدائی و پیش دبستانی می توانند فعالیت کنند. و بعد از کسب سابقه می توانند به عنوان مربی و یا مدیر مدارس ابتدائی و پیش دبستانی فعالیت کنند.

 

دروسی اختصاصی که یک کودک یار مطالعه می کند.

پرورش خلاقیت در کودکان

 بهداشت مادر و کودک

 اصول کمکهای اولیه

مشاهده کودک

   بهداشت فردی و عمومی

 روانشناسی عمومی

زیست شناسی، تولید و کاربرد مواد آموزشی

اصول و مفاهیم آموزش و پرورش پیش از دبستان

 فنون مراقبت از کودک

بیماریهای شایع کودکان

بهداشت روانی

فعالیتهای آموزش پیش دبستانی

 

شایان ذکر است که هیچ شخصی یا اشخاصی نمی توانند در جایگاه پدر و مادر کودکان قرار بگیرند. زیرا تربیت، یک فرایند هدفمند و تدریجی است که در مکانی مناسب به نام خانواده قرار دارد و ریشه ها و جوهره آن باید در خانواده دیده و تدبیر شود . دانش آموختگان  کودکیاری عمدتا به عنوان مشاور و مسئولین تغذیه و همچنین آموزش برای اموری هستند که نیاز پدران و مادران را تامین کنند.

ترجمه تخصصی  کودکیاری و مشکلات آن

مترجم های رشته  کودکیاری شبکه مترجمین اشراق، به طور تخصصی به ترجمه متون می پردازند. شما دانشجویان می توانید ترجمه متون تخصصی خود را به دست مترجمان  شبکه مترجمین اشراق بسپارید تا از ترجمه ای روان و تخصصی بهره مند شوید. گروه مترجمان  کودکیاری متشکل از فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشند که تجربه کافی در زمینه ترجمه متون  تخصصی را دارند و همچنین قادر هستند ترجمه متون  شما را با کیفیتی عالی انجام دهند.  به دلیل اینکه دروس تخصصی، گرایش های مختلفی دارند  لذا به منظور انجام ترجمه تخصصی تر متون، از مترجمین دانش آموخته گرایش های مختلف استفاده می کنیم. شما می توانید ترجمه متون   تخصصی  مربوط به کلیه گرایش های این رشته را به دست مترجمان ما بسپارید. ترجمه انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی کلیه متون مربوط به رشته  کودکیاری شامل، کتاب ها، پایان نامه ها، مقالات و سایر متون تخصصی این رشته  پذیرفته می شود. استفاده از مترجمان دانش آموخته  کودکیاری باعث می گردد که حین ترجمه متون اصطلاحات این رشته به درستی به کار گرفته شود و در نهایت مقاله به طور کاملا تخصصی ترجمه گردد. همچنین آگاهی از موضوع ها و مطالب علمی این رشته باعث می شود که مترجم با درک مفهوم متن مورد نظر، اقدام به ترجمه آن نماید و نهایتا ترجمه به صورت مفهومی انجام گیرد و از ترجمه تحت اللفظی اجتناب شود. هدف ما ارائه خدمات مناسبی در زمینه ترجمه متون وب سنجی می باشد. امید است رضایت شما دانشجویان رشته  کودکیاری را مترجمان شبکه مترجمین اشراق بتواند جلب کند.

 

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق

امروزه ترجمه متون و کتابهای تخصصی ازاهمیت قابل توجهی برخوردار است که ترجمه متون تخصصی  کودکیاری از این قاعده مستثنی نیست. بنابراین شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به جامعه فرهیختگان و در حالت کلی به جامعه دانشگاهی، مجموعه ای با متخصصین هر رشته دور هم گرد آورده تا به هدف خود که ترجمه با کیفیت هر چه تمام تر است، دست یابد. لذا متون و کتابهای  کودک یاری  شما توسط فارغ التحصیلان این رشته و یا اشخاص مجرب و با سابقه قابل توجه، با کیفیت هر چه تمام تر (حتی قابل ارائه در سطح ISI,ISC) ترجمه و تقدیم می شود.  شایان ذکر است که متنهایی  که توسط اشخاص با تجربه ترجمه شود عاری از اشتباه خواهد بود بنابراین شبکه مترجمین اشراق بهترین گزینه برای شما خواهد بود. شبکه مترجمین اشراق به منظور کمک به شما فرهیختگان اپلیکیشن اندروید و همچنین ربات تلگرامی را در اختیار قرار داده است تا در مواقع نیاز از آنها استفاده نمایید.

 

مقالات مرتبط

ترجمه متون تخصصی شنوایی سنجی

ترجمه متون تخصصی مشاور خانواده

ترجمه متون تخصصی علوم اجتماعی (مددکاری اجتماعی)

ترجمه متون تخصصی پزشک کودکان

86 100 744
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق