برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ویرایش تضمینی مقاله ISI

1396/7/26 16:38:55
ویرایش تضمینی مقاله ISI

ویرایش تضمینی مقاله ISI

ویرایش تضمینی مقاله ISI یکی از خدماتی است که به صورت جدی مورد نیاز دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران است. طبیعی است که در عصر جدید گریزی از انتشار مقاله به زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه و حتی اسپانیولی یا چینی وجود ندارد. شما برای آن که به عنوان یک محقق در جهان دیده شوید باید تحقیق خودتان را به یکی از زبان های بین المللی منتشر سازید. طبیعتاً هیچ کدام از پژوهشگران ایرانی نمی تواند منکر این واقعیت شود که اصلی ترین دلیل ریجکت شدن بسیاری از مقالات پژوهشی عدم تسلط نویسندگان بر نکات ویرایشی است. و با عدم رعایت اسلوب فنی ویرایش فرد زحمات خودش را به راحتی از دست می دهد. حال راه حل این مشکل چیست؟ این راه حل را شما باید از شبکه مترجمین اشراق جویا شوید.

پیش از بحث درباره ویرایش تضمینی مقاله ISI باید درباره انتشار مقاله به زبان انگلیسی آن هم در مجلات معتبر دنیا باید اندکی صحبت کنیم. مقاله ISI چیست؟ موسسه اطلاعات علمی، بانک اطلاعات مرکزی است که در صدد پوشش دادن و فهرست کردن مجلات علمی منتشر شده در دنیا است. و هدف آن تبادل اطلاعات فی مابین فرهیختگان، بخصوص پژهشگران است. پژوهشگران این موسسه علمی را با نام ISI می شناسند. این نام اختصاری از کلمات Institute for Science Information  تشکیل شده است. نکته قابل توجه اینست که یک مجله ممکن است در یک برهه زمانی شامل مجلات تحت پوشش آی اس آس باشد و بعد از مدتی به دلایلی نظیر از دست دادن بار علمی مقالات، از لیست مجلات آی اس آی خارج شود. در هر سال مجلات جدیدی مورد ارزیابی قرار می گیرند و به لیست مجلات اضافه می شود. و نکته قابل توجه دیگر اینست که، شماره ISI ثابت نیست.

 

ویرایش تضمینی مقاله ISI

 

این مقالات در فرمت های مشخصی ارائه می شود که تخطی از این فرمت ها موجب ریجکت شدن مقاله می شود. پس فرمت مقاله ISI یکی از مطالب مهمی است که باید در ویرایش تضمینی مقاله ISI مورد توجه قرار گیرد. مقاله باید حتماً دارای یک چکیده؛ مقدمه؛ بیان مسأله؛ فرضیات؛ بحث؛ و نتیجه گیری باشد. نکته مهم در مقالات آی اس آی استفاده از منابع دست اول و نگارش به زبان انگلیسی سلیس است. شما باید در مقاله خودتان حتماً یک موضوع را از جوانب مختلف مورد بررسی قرار دهید و پیشنهادات نوآورانه ای برای حل مسأله مورد نظر ارائه دهید.

ویرایش تضمینی مقاله ISI باید با در نظر گرفتن این نکات انجام پذیرد. مقاله آی اس آی باید در عیار مقاله پژوهشی نوشته شود. مقاله پژوهشی یا PEER REVIEWED PAPER مقاله ای است که توسط یک یا چند مؤلف متخصص به نگارش در می آید و دارای طرح و هدف مشخصی است. مقاله آی اس آی هم از این قاعده مستثنی نیست و باید بر اساس این معیارها به نگارش درآید. هر مقاله پژوهشی دارای یک موضوع مشخص است که در قالب یک سؤال اساسی مورد بحث قرار می گیرد و بر اساس فرضیاتی به صورت دقیق مورد پژوهش قرار می گیرد و از جنبه های مختلف مورد کند و کاو قرار می گیرد.

 

شبکه مترجمین ارشراق

 

خدمات ویرایشی شبکه مترجمین اشراق در سه سطح ویرایش ادبی، ویرایش گرامری و زبانی (نیتیو داخلی) و ویرایش کاملاً تخصصی توسط نیتیو خارجی انجام می پذیرد. ویرایش تضمینی مقاله ISI باید در عیار سومین خدمت یعنی ویرایش کاملاً تخصصی توسط یک نیتیو خارجی صورت پذیرد تا مورد قبول مسئولین مجله قرار گیرد. به خصوص مجلات آی اس آی ای که دارای IMPACT FACTOR هستند یعنی ضریب اثربخشی دارند در این زمینه بسیار دقیق عمل می کنند و امکان ندارد که مقاله ای که دارای مشکلات ویرایشی است از سوی این نوع مجلات مورد پذیرش قرار گیرد.

ویرایش ادبی نیز می تواند بر پربار شدن محتوای مقاله بیافزاید. ویرایش تضمینی مقاله ISI توسط متخصصین شبکه مترجمین اشراق تمام این نکات را در نظر می گیرد و بر اساس نیازهای پژوهشی مطالب خواسته شده را بر روی مقاله اجرا می کند. هر مجله ای نکات ویرایشی خاصی را از نویسنده طلب می کند چرا که فرمت چاپ این مقالات از مجله ای به مجله دیگر فرق می کند. البته یک ساختار مشترک در تمام مجلات می توان سراغ گرفت ولی این مطلب منافاتی با این مسأله ندارد که شما نیازمند اصلاحات ویژه ای در مقاله خودتان باشید.

 

ترجمه مقاله

 

ویرایش در حال حاضر در دنیا به صورت کاملاً تخصصی و به عنوان یک علم دنبال می شود. ولی در ایران توجه چندانی به این مسأله نمی شود چرا که ویراستار را صرفاً فردی فنی می بینند و اصلاً به دانش او توجهی ندارند. این در حالی است که ویراستار می تواند دارای هنر زنده کردن یک مطلب مرده باشد. ویرایش تضمینی مقاله ISI باید توسط ویراستارانی در این عیار صورت گیرد. ویراستارانی که از سوی کارفرما مورد تکریم قرار می گیرند و کارشان نیز با کیفیت بوده و اهمیت دارد. شبکه مترجمین اشراق همیشه تلاش کرده است تا افرادی زبده و کار بلد را در این زمینه به کار بگیرد چرا که تعهد شعار شبکه ماست. این کلمه کلیدی راز تمام موفقیت هائی است که شبکه مترجمین اشراق را به یک برند معتبر تبدیل کرده است.

ویرایش تضمینی مقاله ISI به عنوان یک خدمت سطح بالا طبیعتاً دارای قیمت بالائی است و سنگینی این قیمت نباید مانع از ثبت سفارش شود. حقیقت امر این است که انسان های متخصص هیچگاه خدمات ارزان ارائه نمی دهند و این مسأله ای کاملاً پذیرفته شده است و کسی نمی تواند منکر این امر شود. شبکه مترجمین اشراق بهترین خدمات را با نازلترین قیمت ارائه می دهد.

ویرایش تضمینی مقاله ISI به همراه ارائه CERTIFICATE انجام می پذیرد. شما می توانید این سرتیفیکیت را به مجله ارائه دهید و از این بابت دغدغه ای در ذهن تان نداشته باشید. شبکه مترجمین اشراق با شرکت های بسیار فعال و معتبر در زمینه ویرایش در اروپا و آمریکا همکاری های گسترده ای دارد و با اطمینان کامل از کار ارائه شده مشتریان را ترغیب به ارائه انتقادات و پیشنهادات سازنده می نماید. کافی است فقط یک بار از خدمات ویرایش گروه مترجمین اشراق استفاده نمائید تا حقیقت این کلمات را خودتان به عینه مشاهده کنید.  

 

مقالات مرتبط

فرمت مقاله ISI

انواع مقاله علمی

انواع مقالات پژوهشی

قالب اماده مقاله

 

REFERENCES

https://www.researchgate.net/publication/47782388_Target_ISI_Journals-HOW_TO_WRITEPUBLISH_ISI_PAPERS

https://www.elsevier.com/__data/promis_misc/international%20publishing%20china.pdf

https://www.manuscriptedit.com/

 

93 100 671
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق