برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه مقاله آنلاین

1396/8/2 15:53:51
ترجمه مقاله آنلاین

ترجمه مقاله آنلاین

ترجمه مقاله آنلاین یکی از نیازهای پژوهشگران در دنیای مدرن است. اینترنت به اندازه در زندگی ما انسان ها رسوخ کرده است که دیگر فرصتی برای انجام کارهایمان به صورت دستی نداریم. سرعت زندگی به اندازه ای افزایش یافته است که اگر از خدمات آنلاین استفاده نکنیم با مشکلات عدیده­ای روبرو خواهیم شد. پژوهشگران و دانشجویانی که به خدمات مربوط به ترجمه مقاله نیاز دارند، باید به صورت آنلاین یکی از شبکه های معتبر ترجمه را انتخاب کنند و درخواست ترجمه مقاله مورد نظر خودشان را در آنجا ثبت کنند. پیشنهاد ما شبکه مترجمین اشراق است.

یک شبکه ترجمه که به صورت آنلاین عمل میکند باید دارای ویژگی های خاصی باشد. یکی از این ویژگی ها ارائه خدمات پشتیبانی شبانه روزی است. شبکه مترجمین اشراق به مشتریان عزیز به صورت 24 ساعت در طول شبانه روز خدمات ارائه می دهد و هر لحظه که شما به پشتیبانی نیاز داشتید می توانید بدون هیچ دغدغه ای با کارشناسان ما در شبکه تماس بگیرید. ترجمه مقاله آنلاین با این ویژگی تحقق پیدا میکند. علاوه بر پشتیبانی دائم باید امانت داری و نیز دقت و تعهد هم چاشنی کار باشد. بدیهی است که هرکس که اقدام به تألیف مقاله ای می کند وقت زیادی را صرف این کار می کند. و طبیعتاً انتظار دارد که نوشته اش به صورت امانت در شبکه حفظ شود. به همین منظور سیستمی حفاظتی و طبقه بندی شده طراحی شده است که تمام این دغدغه ها از طریق آن برطرف می شود.

 

ترجمه مقاله آنلاین

نخستین دغدغه هر کس در زمینه ترجمه مقاله حصول اطمینان از تناسب اصطلاحات و تخصصی بودن ترجمه است. به بیان دیگر، زبان تخصصی مقاله باید در ترجمه حفظ شود و مترجم باید به بهترین وجه ایده های مطرح شده در مقاله را بر اساس زبان تخصصی رشته مورد نظر تحقیقی به زبان انگلیسی یا بالعکس زبان فارسی برگرداند. البته دشواری این مطلب در خصوص زبان های خاص چندین برابر می شود چون خود سفارش دهنده در بسیاری از موارد با این زبان ها آشنائی چندانی ندارد و فقط به مشاوره های اساتید، دوستان و نزدیکانی که در این حوزه فعالیت هائی دارند اکتفا می کنند.

ترجمه مقاله آنلاین برای مقاصد مختلفی صورت می گیرد. در برخی موارد محقق به صورت سریع نیازمند ترجمه بخشی از مقاله به خصوص چکیده مقاله است. در این صورت باید واقعاً ترجمه به صورت آنلاین و به صورت اکسپرس انجام پذیرد. در این زمینه شبکه مترجمین اشراق آمادگی دارد که بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهد. ارتباط مشتری با مترجم و پشتیبان و نیز ناظر فنی همه به صورتی آنلاین و از طریق شبکه در کمترین زمان میسر است.

دانشجویان به منظور بالا بردن معلومات، راههای متفاوتی را می توانند استفاده کنند. استفاده از سایتهای گوناگون در رابطه با موضوع تحصیل یکی از راههایی هست که هر دانشجو می تواند به راحتی انجام دهد. برخی از مطالب به صورت متن و برخی بصورت صوتی و تصویری در سایتها موجود است. ممکن است یک دانشجو فقط تمایل  به خواندن کتابهای مرتبط دارند. که یکی از بهترین روشهای کسب معلومات است. خواندن همیشه به اضافه شدن معلومات کمک می کند و باعث می شود که معلومات دانشجو همیشه بروز باشد. و از تحقیق ها و کشفیات دیگران با خبر شود.

شبکه مترجمین اشراق

محققین و دانشجویان تحصیلات تکمیلی دائماً نیازمند خدمات ترجمه مقاله آنلاین هستند. تحقیق و پژوهش بدون مطالعه تحقیقات سطح اول دنیا و نیز انتشار یافته های پژوهشی در سطح جهانی میسر نیست. در بخش اول نیازمند ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی هستیم و این ترجمه باید در سطحی عالی و با کیفیت انجام پذیرد. هر نوع قصور در زمینه اصطلاح یابی و ترجمه روان می تواند به فهم آسیب جدی وارد نماید و بدتر از آن سؤتفاهم هائی را خلق نماید که به آسانی قابل برطرف کردن نیستند. در مواردی حتی دیده شده است که نقدهای بی موردی درباره محتوای مقالات خارجی در نشریات داخلی منتشر می گردد که کلاً اعتبار علمی کشور را زیر سؤال می برند.

بنابراین ترجمه مقاله آنلاین باید بر اساس تخصص و تعهد صورت پذیرد و کسی که در حوزه تحقیقی مربوط به تِم اصلی مقاله تخصصی ندارد اقدام به ترجمه نکند چون عواقب سنگینی برای کل جامعه علمی در پی دارد. حتی در مواردی شاهد آن هستیم که بر اساس ترجمه های نادرست، تئوری های کاملاً اشتباهی بسط داده می شود که هیچ گونه وجاهتی ندارند و صرفاً مورد قبول خود پژوهشگر یا گروه محققین هستند. در سوی دیگر وضعیت حتی بدتر از این هم می تواند باشد، چرا که ترجمه غلط بی کیفیت محتوای تحقیق عیار تحقیق یک کشور را تنزل می دهد و موجب تمسخر محققان وطنی می شود.

ترجمه مقاله مستلزم داشتن آگاهی های فنی و تخصصی در زمینه ترجمه و نیز تسلط لازم بر وجوه مختلف بحث است. اصطلاح شناسی بخش مهمی از ترجمه است که در بسیاری موارد توجه لازم به آن نمی شود و همین مطلب باعث مشکلاتی جدی در زمینه تحقیق میشود. با توجه به این که ترجمه یکی از زمینه هائی که است که افراد زیادی درباره آن صاحب ادعا هستند بعید نیست که با یک انتخاب نادرست فرد حاصل پژوهش های یک یا چند ساله اش را در چند ساعت از دست بدهد. نکته مهم در این خصوص این است که وقتی مقاله ای در حوزه ای توسط داوران یک مجله معتبر مورد نقد قرار گرفت و ریجکت شد دیگر شانس چندانی برای سابمیت مجدد و انتشار آن وجود ندارد.

 

ترجمه مقاله

ترجمه مقاله آنلاین باید به صورتی مدیریت شده و بر اساس معیارهائی خاص انجام پذیرد. در این حوزه باید نظارت های کافی صورت گیرد تا فجایع غیرقابل مدیریت رخ ندهد. شبکه مترجمین اشراق با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص تلاش می کند تا تمامی شروط لازم را برای انجام کار ترجمه آنلاین مقاله را برآورده سازد. هم در ترجمه مقاله از انگلیسی به فارسی و هم ترجمه معکوس شبکه دارای کارنامه بسیار درخشانی است.

ترجمه مقاله آنلاین باید با دو خصوصیت سرعت و دقت همراه باشد. سرعت از این لحاظ مهم است که لفظ آنلاین خودش تداعی گر سرعت عمل است و البته این سرعت باید قرین دقت باشد. سرعت همراه با دقت است که می تواند ما را در مسیر ترجمه آنلاین مددرسانی کند. ما حتی با بررسی تکنولوژی های روز دنیا متوجه می شویم که این ویژگی در این ها کاملاً حضوری پر رنگ دارند.  

 

مقالات مرتبط

ترجمه تخصصی ارزان

ترجمه مقاله

ترجمه تخصصی

ترجمه مقاله آنلاین

 

References

https://references-definitions.blurtit.com/41522/what-does-online-mean-

http://www.bangthetable.com/advantages-and-disadvantages-of-online-communication-2/

https://www.business.qld.gov.au/starting-business/internet-start-ups/online-basics/benefits

90 100 679
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق