برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

هزینه ویرایش گرامری مقاله و کتاب

1396/8/14 09:55:58
هزینه ویرایش گرامری مقاله و کتاب

هزینه ویرایش گرامری مقاله و کتاب

عوامل مختلفی بر هزینه ویرایش گرامری مقاله تاثیر دارند. علاوه بر تعداد کلمات، حجم مطلب مورد ویرایش نیز مورد توجه قرار می گیرد. هزینه ویرایش با توجه به تعداد اشکالات گرامری و نوشتاری هر سطر محاسبه می شود. گستره ویرایش "ساختاری" نیز مد نظر قرار می گیرد، یعنی تحلیل و راه حل هایی که ویراستار در کل مقاله ارائه می دهد. تمامی تغییرات ایجاد شده در متن با رنگی دیگر مشخص می شوند تا نویسنده راحت تر آنها را پیدا کند.

ویرایش گرامری

هزینه ویرایش گرامری به چند دسته تقسیم می شود؟

هزینه هر کلمه ویرایش گرامری معمولا به سه دسته طبقه بندی می شود:

ویرایش سبک (ویرایش کپی)

ویرایش متوسط ( ویرایش اصلی)

ویرایش سنگین (ویرایش پیشرفته)

غلط گیری (پس از انجام فرایندهای ویرایش)

معمولا، ویرایش سبک به ویراستاری سطح کلمه و جمله محدود می شود و نیازی به بازنویسی متن اصلی ندارد. ویرایش متوسط بیشتر بر روی مسائل ساختاری در سطح جمله و پاراگراف متمرکز می شود. ویرایش سنگین تمامی موارد بالا و مسائل ساختاری در سطح مقاله را در بر می گیرد، مثل مرتب سازی دوباره پاراگراف ها و یا حذف مطلب زائد که مستلزم فهم عمیق تر جزئیات متن می باشد.

انتخاب ویراستار خوب برای ویرایش گرامری کتاب و مقاله کار دشواری است. بسیاری از ویراستاران به تنهایی با شبکه های غیرحرفه ای کار می کنند. کار ویراستاران متفاوت از هم می باشد. برخی از ویراستاران قسمتهایی از متن را حذف کرده و برخی دیگر مطالب اضافی به آنها اضافه می کنند.

در ویرایش کتاب، در مورد انواع مسائل بحث می شود. در مورد بازنویسی کل کتاب و یا ویرایش ساختارهای دستوری و نحوی آن بحث شده و نظرات در مورد آنها اعمال می شود.

 

ویرایش گرامری مقاله و کتاب

 

خدمات شبکه مترجمین اشراق و خدمات ویرایش گرامری

شبکه مترجمین اشراق در زمینه های مختلف ویرایش تخصصی و تضمینی ارائه می دهد. در مقایسه با سایر شبکه ها به تفاوت بین هزینه ها پی خواهید برد.

تیم ویراستاری باتجربه ما ویرایش گرامری مقاله و کتاب را با مقبول ترین هزینه عرضه می نمایند. برای سهولت متقاضیان خدمات ویرایش در سطوح مختلف انجام می شود تا تمامی متقاضیان توان پرداخت هزینه آن را داشته باشند.

"ویرایش سطح 1" خدمات ویراستاری مقاله و کتاب آماده چاپ را در بر می گیرد. این نوع خدمات فقط تصحیح اشکالات گرامری و املایی را در بر می گیرد، اما متون را بازنویسی نمی کند.

قیمت: برای کتب هر صفحه 3000 تومان

 برای مقالات هر صفحه 3500 تومان

"ویرایش سطح 2" خدمات ویراستاری را برای کتب و مقاله هایی ارائه می دهد که نیازمند توجه بیشتر به سازماندهی، ارائه و ساختار جمله هستند تا مفهوم جمله را شفاف تر کنند.

قیمت: برای کتب هر صفحه 4000 تومان

برای مقالات هر صفحه 4500 تومان

"ویرایش سطح 3" که سه مرحله نوشتن و بازنویسی را قبل از چاپ مقاله و کتاب در بر می گیرد:

قیمت: برای کتب هر صفحه 4500 تومان

برای مقالات هر صفحه 5000 تومان

البته قیمت واقعی ویرایش به حجم کتاب یا مقاله و زمان تحویل آن بستگی دارد.

 

محاسبه قیمت:

در قسمت سفارش، فایل مقاله یا کتاب خود را برای ما ارسال کنید.

بلافاصله تعداد کلمات شمرده شده و هزینه ویرایش محاسبه می شود.

پیش قاکتور از طریق ایمیل به شما ارسال می شود.

در خصوص هزینه ویراستاری فوری و ضروری با ما ارتباط برقرار کنید.(ویرایش فوری اندکی هزینه بیشتری دارد.)

 

هزینه ویرایش گرامری دانشجویی

هزینه ویرایش به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه های ویرایش نه تنها به ویراستار، بلکه به عوامل مختلف دیگر نیز بستگی دارند:

نوع ویرایش: بعنوان مثال، هزینه ویرایش گرامری و املایی کمتر از ویرایش اساسی می باشد.

کیفیت نوشته: هرچه ویراستار بیشتر کار کند تا متن را قابل ارائه کند، هزینه ویرایش بیشتر می شود. نویسندگان باتجربه که معمولا شبک نوشتاری خوبی دارند، هزینه کمتری پرداخت می کنند. قبل از تعیین هزینه ویرایش، ویراستاران تمایل دارند نوشته شما و یا نمونه ای از آن را ببینند.

طول مقاله یا کتاب: هزینه ویرایش رمان ها بیشتر از داستانهای کوتاه می باشد. اما برخی از ویراستاران با نرخ پایین کار می کنند، بنابراین هزینه کمتری برای آنها پرداخت می کنید.

تجربه ویراستار: در صورتیکه ویراستاران بی تجربه و تازه کار کار ویرایش مقاله و کتاب را انجام دهند، در هزینه ها صرفه جویی خواهد شد، اما باید حفظ کیفیت را در نظر داشته باشید.

زمان تحویل: در صورتیکه ویراستار با محدودیت زمان کار کند، احتمال دارد هزینه بیشتری پرداخت کنید (اکثر ویراستاران 25% بیشتر از هزینه واقعی مطالبه می کنند)

تعداد دفعات خواندن متن: اگر ویراستار مقاله یا کتاب را بیشتر از یکبار بخواند، هزینه بیشتری بایستی پرداخت کنید.

همانطور که مشاهده کردید، عوامل مختلفی در محاسبه هزینه ویرایش دخیل هستند. برخی از ویراستاران ترجیح می دهند هزینه را تا یک ساعت مطالبه کنند، اما برخی دیگر با توجه به تعداد ساعتی که صرف ویرایش مقاله یا کتاب می کنند، هزینه را محاسبه می کنند.

References

https://jaefiction.wordpress.com/

http://www.creativindie.com

http://oxfordediting.com/pricing/

 

 

86 100 655
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق