برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه آنلاین متون حقوقی

1396/9/2 13:13:15
ترجمه آنلاین متون حقوقی

ترجمه آنلاین متون حقوقی

ترجمه ماشینی به کاهش هزینه ها و زمان تحویل فوری پروژه های ترجمه متون حقوقی کمک می کند. ترجمه آنلاین تا حد زیادی برای جستجوی مقاله، جستجوی الکترونیکی و بازبینی اسناد مناسب می باشد. اما از آنجاییکه ترجمه حقوقی کاملا تخصصی است، ترجمه ماشینی (آنلاین) نمی تواند پاسخگو باشد، لذا ترجمه انسانی نیاز است تا این پروژه با کیفیتی خوب تحویل متقاضی داده شود.

امروزه درخواست ترجمه متون حقوقی در سرتاسر جهان افزایش یافته است. با رواج گردشگری و تجاری سازی، افزایش روابط حقوقی، تجاری، علمی و شخصی بین مردم و احزاب کشورهای مختلف تقاضا برای ترجمه حقوقی روز به روز افزایش می یابد.

ترجمه حقوقی تخصصی زمینه ای کاملا تخصصی است که مستلزم دقت و مهارت و همچنین فهم کامل قانون می باشد. 

زبان همیشه چالش بزرگی برای جوامع مختلف می باشد، بویژه احزابی که در روابط خود با قانون سر و کار دارند. با استفاده از خدمات ترجمه رسمی و تخصصی می توانید از درک متقابل هم اطمینان حاصل کنید.

ترجمه متون حقوق

دو نکته وجود دارد که مترجم متون حقوقی بایستی مد نظر قرار دهد:

  • داشتن تجربه در زبان مقصد. بطور ایده آل، انجام پروژه توسط مترجمین نیتیو بهترین انتخاب است. انگلیسی زبان های نیتیو دارای مهارت زبان شناسی ذاتی می باشند؛ آنها قدر هستند به زبان مقصد فکر کنند. از لحاظ فرهنگی، موجب می شود برای مخاطبین هدف مناسب باشند. بطور همزمان، مترجم بایستی تسلط کافی به زبان مبدا داشته باشد. این موجب می شود فرهنگ آنها را درک کنند و مثل گویشور نیتیو زبان را مورد استفاده قرار می دهند.
  • داشتن تخصص و پیش زمینه در زمینه حقوق. برای ترجمه تخصصی و دقیق متون حقوقی، داشتن پیش زمینه و تخصص در زمینه حقوق امری ضروری می باشد. هرچه تخصص مترجم در زمینه حقوق بیشتر باشد، ترجمه با کیفیت تری ارائه خواهد داد. بعنوان مثال، در صورت ترجمه قرارداد فروش، به دنبال مترجمی باشید که تجربه کافی در زمینه ترجمه قرارداد دارد.

توصیه هایی برای اطمینان از کیفیت پروژه:

  • پروژه خود را در اختیار وب سایت هایی قرار دهید که تجربه دیرینه ای در زمینه ترجمه آنلاین متون حقوقی دارند. علاوه بر این، به اعتبار و شهرت این وب سایت ها توجه داشته باشید.
  • اعتبار، پیش زمینه تحصیلی و یا تجربه کلی مترجم در زمینه متون حقوقی را مورد بررسی قرار دهید. رزومه کاری و یا پروفایل مترجم را بررسی کنید.
  • تا زمان اتمام پروژه با مترجم در ازتباط باشید. از موسسه ترجمه رابطه مستمر با مترجم را درخواست کنید. این امر موجب می شود که در جریان پیشروی پروژه خود قرار بگیرید و مترجم براحتی سوالات خود را از شما بپرسد.
  • زمانی را به بازبینی متن اختصاص دهید. بازبینی متن قبل از تحویل پروژه برای هر دو مترجم و متقاضی موثر خواهد بود.

شبکه مترجمین اشراق با داشتن سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات ترجمه،ترجمه آنلاین متون حقوقی را با بهترین کیفیت به متقاضیان عرضه می کند.

کادر ما بهترین ترجمه در زمینه متون حقوقی را انجام می دهد، از جمله مترجم دادگاه. شما می توانید برای ترجمه دقیق و با کیفیت در بهترین چهارچوب زمانی به وکلا و مترجمین حقوقی ما اعتماد کنید. شبکه مترجمین اشراق با جذب مترجمین نیتو در زمینه حقوق، ترجمه آنلاین متون حقوقی را برای دفاتر اسناد رسمی و دادگاهها در بیش از 30 زبان زنده دنیا ارائه می دهد.

کادر مجرب ما امکان سفارش ترجمه آنلاین متون حقوقی را بصورت شبانه روزی فراهم می آورد. با تضمین کیفیت بالا، پروژه را در سریع زمان ممکن تحویل می دهیم.

 

ترجمه مقاله

متخصص ترجمه متون حقوقی:

ترجمه حقوقی زمینه بسیار حساس و تخصصی است که تسلط و مهارت در مسائل قانونی و حقوقی پیش شرط لازم برای ترجمه این نوع متون می باشد. علاوه بر این، پروژه های ترجمه متون حقوقی دارای چهارچوب های زمانی کوتاه مدت می باشند، به همین چالش برانگیزترین بخش ترجمه آنلاین هستند. بسیاری از وب سایت های ترجمه به سختی بر این چالش ها غلبه می کنند علی الخصوص هنگام کار با موسسات قدیمی که فقط در مقیاس کوچک فعالیت می کنند. بدین علت است که بخش ترجمه متون حقوقی را از سایر بخشها جدا کرده ایم. امتیازات اصلی شبکه مترجمین اشراق عبارتند از:

  • مترجمین حقوقی متخصص: با جذب بهترین مترجمین حقوقی در انواع زمینه های تخصصی، شبکه ای از مترجمین حرفه ای را تشکیل داده ایم. کادر باتجربه ما با سخت گیری تمام این مترجمین را جذب و تایید کرده اند. به منظور تضمین کیفیت ترجمه، کار آنها بطور مستمر مورد ارزیابی قرار می گیرد.
  • مهلت محدود: دیگر امتیاز ترجمه آنلاین متون حقوقی در وب سایت ما این است که سفارشات پردازش شده و سپس در اختیار مترجمین قرار می گیرند. مترجمین بصورت آنلاین و اتوماتیک از فوری بودن ترجمه مطلع شده و با نهایت تلاش خود پروژه را در موعد مقرر تحویل می دهند. در نتیجه، زمان تحویل تا 50-30% کاهش می یابد.
  • حفظ محرمانگی ترجمه: آخرین فناوری پیشرو را در ترجمه آنلاین متون حقوقی بکار برده ایم. با استفاده ازیشرفته ترین سیستم رمزگذاری اطلاعات و داده های حساس را از دید مترجمین پنهان می کنیم. کادر با تجربه ما این اطمینان را می دهد که مترجمین حقوقی قبل از امضا توافقنامه بایستی از صحت اطلاعات آکاه باشند. 

 

References

How to Translate a Legal Text

Do you need someone to translate legal text

Legal Translation Services

89 100 711
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق