برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه هندو اروپایی به فارسی، فارسی به هندواروپایی

ترجمه هندو اروپایی به فارسی، فارسی به هندواروپایی

زبانهای هندو اروپایی

 

زبانهای هندو اروپایی از جلمه زبانهایی است که از تعداد زیادی گویش و زبان تشکیل شده است اکثر ساکنین قاره اروپا، شبه قاره هند، فلات ایران و آسیای میانه به زبانهای هندو اروپایی تکلم می کنند.

شایان ذکر است که حدود سه میلیارد نفر در سراسر دنیا به زبانهای هندو اروپایی صحبت می کنند. بر این اساس گویشگران زبانهای هندو بزرگترین خانواده زیانی در دنیای امروز شناخته شده اند.

در قرن هجدهم توسط سر ویلیام جونز زبانشناس و خاورشناس انگلیسی مطرح شد.و او با توجه به شباهتهای زبانهای یونانی، سانسکریت و لاتین به یکدیگر نتیجه گرفت که آنها باید از یک زبان مشترک نشات گرفته باشد. که احتمال دارد زبانهای آلمانی، فارسی و سلتی هم از همان زبان ریشه منشعب شده اند. اکثر مردم به عنوان زبان دوم و یا حتی زبان مادری به یکی از زبانهای ذکر شده صحبت می کنند.

زبانهای هندو ایرانی

یکی از زیر شاخه های زبنانهای هندو اروپایی، زبانهای هندو ایرانی است که گستره جغرافیایی بزرگی نظیر فلات ایران، شمال شبه قاره هند، قسمتهایی از آسیای میانه و بخش هایی از قفقاز را نام برد.

زبانهای هندو اروپایی در جهان امروز

امروزه اکثر مردم زبانشان هندو اروپایی است یا در سرزمین های هندو اروپایی زندگی می کنند. این بدین معنا است که خود افردا از اقوام هندو اروپایی نیستند بدین صورت که  نژاد و زاین و فرهنگ آنها در میان مردان هندو اروپایی بعد از تسخیر کشورشان تحلیل رفته است. لذا به جرات می توان گفت که این مردمان در تسخیر سرزمین های دیگر موفق تر از دیگران بودند.

 

تاریخچه

کلمه هندو از نام رودخانه سند برگرفته شده است. یک ایرانی یونانی تبار، از طرف داریوش پارسی مامور پیمودن رود سند بود و به همین دلیل نام هندوس را در آثار و نشته های خود آورده است. اما، بعد از گذشت مدتی، نام هندو به مذهب علاوه بر جغرافیا نیز گفته شد. بعدها هندو نام رسمی مذهب، آئین و یا دین شد. 

 

خدمات شرکت مترجمین اشراق در حوزه زبان هندو:

  • ترجمه زبان هندو به زبان فارسی
  • ترجمه زبان فارسی به هندو
  • اعزام مترجم زبان هندو همراه
  • سرویس ترجمه آنلاین زبان هندو
  • ترجمه مقالات زبان هندو
  • تنظیم اسناد و مدارک  تجاری و صنعتی زبان هندو
  • تنظیم نامه های رسمی و غیر رسمی به زبان هندو
  • تنظیم بیانیه به زبان هندو
  • تولید محتوا به زبان هندو
  • مکاتبه با طرف خارجی به زبان هندو

 

 برچسب ها :

 هندوستان، ترجمه زبان هندو،مترجم های حرفه ای زبان هندو ، ترفند های ترجمه زبان هندو، ادبیات زبان هندو، فرهنگ زبان هندو ،موقعیت زبان در جهان ، ترجمه آنلاین هندو ، زبان رسمی کشور هندوستان، دستورزبان هندو ، گرامر زبان هندو ،ادبیات  زبان هندو، تاریخ زبان هندو، زبان هندو، هندو ها ،لهجه های زبان هندو

 

89 100 724
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق