برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه فارسی به فرانسه و فرانسه به فارسی

ترجمه فارسی به فرانسه و فرانسه به فارسی

 

در سال 2025 نیم میلیارد به زبان فرانسوی صحبت خواهند کرد . سعی کنید یکی از آنها باشید.

 

برخی از ویژی های زبان فرانسوی به شرح زیر است .

زبان فرانسه یکی از دو زبان مهمی است که می تواند شغل های خوبی فراهم کند .همچنین زبان فرانسوی خانه ی یکی از مهمترین  سازمان ها  مانند  یونسکو که در راس انتقال فرهنگ ، آموزش و دانش است. زبان فرانسوی یکی از زیباترین زبان های جهان بشمار می رود ، و به زبان عشق شهرت یافته است. زبان فرانسوی بخاطر سبک وآهنگ زیبایی که دارد آن را نسبت به بقیه زبان ها خاص می کند.

زبان های کمی درهر پنج قاره صحبت می شود ، زبان فرانسوی یکی از آن زبان ها است . حداقل دویست میلیون نفر در مکالمات روزمره خود از این زبان استفاده می کنند .

زبان فرانسه یکی از چهار زبانی است که در اتحادیه اروپا بیشترین گوینده را به خود اختصاص داده است . ایده ی خوبی است که کارشناسان تجاری ، دانشجویان و توریست ها، درکی از این زبان داشته باشند ؛  حتی کسانی که می خواهد کار ترجمه را از زبان فارسی به زبان فرانسوی شروع کنند. البته تر جمه از زبان مقصد به زبان مبدا یا به عبارتی ترجمه کردن از زبان فرانسوی به زبان فارسی نیز به همین شیوه  انجام می گیرید .

در زیر به بررسی بعضی از  ویژگی های نحوی  زبان فرانسه می پردازیم .

بر خلاف زبان انگلیسی ضمیر ها در زبان فرانسوی براساس جنسیت اسم هایی که وابسته هستند مطابقت می کند . صفت های ملکی با اسم هایی که توصیف می کنند همخوانی دارند.که در ترجمه زبان فرانسوی قابل ملاحظه است .

آموختن زبان فرانسوی دلایل زیادی میتواند داشته باشد: ممکن است شما بخواهید در پاریس زندگی کنید و در صنعت مد مشغول به کار شوید ، یا به کشور فرانسه سفر کنید یا به منظور کشف  شگفتی های فرهنگ فرانسه این زبان را یاد بگیرید . تکلم به زبان فرانسه  می تواند درها را برای مشاغل خوب باز کند ،  لذا ارتباط برقرار کردن با فرهنگهای  مختلف ضروری  است .

به عنوان مثال، اگر  قصد دارید در زمینه های آموزشی ، کسب و کار ، گردشگری ، پزشکی ،حقوق و یا سایر رشته ها تحصیل کنید  دانستن یک زبان خارجی میتواند مزایای مهمی برای شما داشته باشد 

 

 

برای موفقیت در یک زبان ابتدا باید چهار مهارت خواندن ، نوشتن ، گفت و شنود را کسب کرده باشید ، ولی با تکیه بر هنر ترجمه زبان فرانسوی هر کسی میتواند  با فرهنگ ،ادبیات ، سینما ، هنر و موسیقی کشور فرانسه آشنا شود .شاید شما صدای زبان و یا فرهنگی که در کتاب ها و فیلم ها هویدا می شود ، دوست داشته باشید . یا شاید شما دوست داشته باشید در یکی از 29 کشوری که زبان فرانسه زبان رسمی آنجا است زندگی کنید .

 

برای ترجمه موفق زبان فرانسوی دانستن گرامر الزامی است  ، مترجم های حرفه ای این چالش را با راه های گونا گونی پشت سر می گذرانند . خواندن یک راه بسیار موثر برای بهبود گرامر است که به شما این اجازه را می دهد در بین متن با گرامر آشنا شوید . اگر از خواندن کتاب لذت می برید  ، بدون توجه کردن به گرامر آن را فرا می گیرید . کتاب های زیر برای یادگیرندگان زبان فرانسوی و افراد علاقمند برای ترجمه زبان فرانسوی  پیشنهاد می شود .

 

1. “Hygiène de l’assassin” by Amélie Nothomb

2. “Un soir au club” by Christian Gailly

3. “Bonjour Tristresse” by Françoise Sagan

4. “Pietr-le-Letton” by Georges Simenon

5. “Coule la Seine” by Fred Vargas

6. “L’Amant” by Marguerite Duras

7. “Adolphe” by Benjamin Constant

8. “Extension du domaine de la lutte” by Michel Houellebecq

9. “Moi qui n’ai pas connu les hommes” by Jacqueline Harpman

10. “Les Yeux jaunes des crocodiles” by Katherine Pancol

 

خدمات شرکت مترجمین اشراق در حوزه زبان فرانسوی :

  • ترجمه زبان فرانسوی به زبان فارسی
  • ترجمه زبان فارسی به زبان فرانسوی
  • اعزام مترجم زبان فرانسوی همراه
  • سرویس ترجمه آنلاین زبان فرانسوی
  • ترجمه مقالات زبان فرانسوی
  • تنظیم اسناد و مدارک  تجاری و صنعتی زبان فرانسوی
  • تنظیم نامه های رسمی و غیر رسمی به زبان فرانسوی
  • تنظیم بیانیه به زبان فرانسوی
  • تولید محتوا به زبان فرانسوی
  • مکاتبه با طرف خارجی به زبان فرانسه

 

 برچسب ها :

ترجمه زبان فرانسوی ، مترجم های حرفه ای زبان فرانسوی ، ترفند های ترجمه زبان فرانسوی ، ادبیات زبان فرانسوی ، فرهنگ زبان فرانسوی ،موقعیت  زبان فرانسه در جهان ، نویسندگان معروف فرانسه ، کتاب های معروف زبان فرانسه

 

 

References :

 

Pic1: http://fll.chass.ncsu.edu/images/french.JPG

Pic2 : http://school.amis.qa/wp-content/uploads/2013/01/french.png

http://esl.fis.edu/grammar/langdiff/french.htm

http://www.frenchlanguageguide.com/

http://fll.chass.ncsu.edu/french/

http://www.fordham.edu/info/20526/majors_and_minors/1860/french_language_and_literature

http://www.fluentu.com/french/blog/best-books-to-learn-french/

 

85 100 663
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق