برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه کره ای به فارسی و فارسی به کره ای

ترجمه کره ای به فارسی و فارسی به کره ای

زبان کره ای

زبان کره ای توسط 75میلیون نفرگویش می شود که از این تعداد 48میلیون نفر در کره جنوبی و 24 میلیون نفر در کره شمالی به زبان کره ای صحبت می کنند بیش از 2 میلیون متکلم در چین و تقریبا یک میلیون در ایالات متحده و حدود 500.000 هزار نفر در ژاپن به زبان کره ای گویش میکنند . زبان کره ای زبان رسمی دو کشور کره ی جنوبی و کره ی شمالی است .زبان هر دوکشور  کره تفاوت های اندکی در املا ، حروف الفباو انتخاب واژه ها  دارند . ولی هر دو از استاندارد های ثابتی که توسط جامعه ی زبان کره ای در سال 1933  پیشنهاد شده است پیروی میکنند . 

 

فرهنگ ارزشمند کره شما را به زبان کره ای علاقمند می کند ، شرکت های بین اللملی و برجسته ، یا اهمیت امروزه ی  زبان کره ای در عرصه سیاسی و همچنین در اختیار داشتن زبان کره ای برای راهیابی موفقیت آمیز به فرهنگ ارزشمند کره ضروری است .یادگیری زبان کره ای فرصت های شغلی ، بدست آوردن بورس های تحصیلی را میسر میسازد و به شما این امکان را می دهد که در خارج از کشور تحصیل کنید. کره کشوری است که درعرصه ی  تکنولوژی در جهان جایگاه خاصی به خود اختصاص داده است در تجارت شرکت های قدرتمندی مانند هیوندای و سامسونگ در کشور کره هستند.زبان کره ای به خاطر تجارت کلان و سرمایه گذاری های خارجی در آسیا  پر اهمیت است.

شکل نوشتاری به شیوه ی مشابه مانند سایر ملت هایی که  از لحاظ جغرافیایی در کنار چین قرار گرفته اند مردم کره هم در زمان باستان  برای نوشتن از کاراکتر های زبان چینی(یا هانجا )  استفاده کردند .چون کاراکتر های قدیمی چینی برای یاد گرفتن دشوار بودند در قرن 15 یک فرمانروای کره ای از دانشمندان خواست که حروف الفبای منحصر برای سرزمین آن ها اختراع کنند . که به هانگول معروف است . حروف الفبای 24 حرفی هانگول برای هر سیلابی یک قالب دارد . از ظاهر شبیه به کاراکتر های چینی است.اما در حقیقت مانند حروف لاتین، حرف های منحصر به فردی دارد که به صورت فنوتیکی تلفظ شده اند هانگول اکنون سیسیتم نوشتاری رسمی هر دو کشور کره ای است .

لهجه ها

زبان کره های باستان به دو لهجه  پویو و هان تفکیک می شود.گویش پویو در سرزمین منچوری و کره ی شمالی  صحبت می شد  در حالی که لهجه هان در کره جنوبی گویش می شد . در قرن 7 وقتی که جزیره ی کره تشکیل شد لهجه ی هان بر دیگر لهجه ها چیره شد .لهجه ی معاصر کره ای نیز براساس لهجه ی هان است و دو گونه گویش کره ای معاصر وجود دارد . اولی کره ای معیار کره جنوبی که طبق لهجه ی  شهر سئول است و دومی  کره ای معیار کره ی شمالی که طبق لهجه ی شهر پیونگ یانگ است .  علی رغم اندازه کوچک جزیره کره ، در آن جا تعدادی لهجه ی محلی وجود دارد که همه آن ها برای یک دیگر قابل فهم هستند .

طبقه بندی واقعی زبان کره ای موضوعی است که بین تعدادی از زبان شناس ها بحث می شود . بعضی ها بر این باورند که زبان کره ای به خانواده زبان های آلتایی متعلق است که یک ریشه زبانی فرضی است که در زمان های قدیم از طرف آسیای مرکزی و شمالی پراکنده شد و زبان های محلی آن منطقه را رشد داد . و گروهی این فرضیه را رد میکنند و معتقدند ریشه زبان های کره ای، ژاپنی و منچوری از خانواده زبان های بویئو است .هیچ کس مطمن نیست که کدام یک از نظریه ها درست است و یا هر دو از این تئوری ها اشتباه است و همچنان این بحث ادامه دارد . 

 

خدمات شرکت مترجمین اشراق در حوزه زبان کره ای:

  • ترجمه زبان کره ایبه زبان فارسی
  • ترجمه زبان فارسی به کره ای
  • اعزام مترجم زبان کره ای همراه
  • سرویس ترجمه آنلاین زبان  کره ای
  • ترجمه مقالات زبان کره ای
  • تنظیم اسناد و مدارک  تجاری و صنعتی زبان کره ای
  • تنظیم نامه های رسمی و غیر رسمی به زبان کره ای
  • تنظیم بیانیه به زبان کره ای
  • تولید محتوا به زبان کره ای
  • مکاتبه با طرف خارجی به زبان کره ای

 

 برچسب ها :

کره ی شمالی ، کره جنوبی ، ترجمه زبان کره ای،مترجم های حرفه ای زبان کره ای ، ترفند های ترجمه زبانکره ای، ادبیات زبان کره ای، فرهنگ زبان کره ای،موقعیت زبان در جهان ، ترجمه آنلاین کره ای ، زبان رسمی کشور کره ای، دستورزبان کره ای ، گرامر زبان کره ای،ادبیات  زبان کره ای ، تاریخ زبان کره ای، زبان کره ای، کره ای ها ،لهجه های زبان کره ای، سیستم نوشتاری زبان کره ای

:Refrences

https://www.britannica.com/topic/Korean-language

http://miamioh.edu/cas/academics/departments/gramelac/academics/languages/korean/index.html

http://www.importanceoflanguages.com/learn-korean/importance-of-korean-language/

http://aboutworldlanguages.com/korean

http://www.mapsofworld.com/languages-of-the-world/korean.html

 

زبان کره ای به فارسی، دیکشنری فارسی به کره ای

96 100 686
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق