آیا امکان لینک دهی بدون عضو به تلگرام وجود دارد؟(پرسش و پاسخ در مورد لینک دهی))

1395/9/16
آیا امکان لینک دهی بدون عضو به تلگرام وجود دارد؟(پرسش و پاسخ در مورد لینک دهی))

آیا اگر عضو تلگرام نباشم یا وبسایت و وبلاگ نداشته باشم می توانم به دیگرانی که عضو تلگرام هستند یا وبسایت دارند لینک مستقیم خود را اعلام کنم تا آنها در سایت یا وبلاگ یا گروهها و کانالهای تلگرام آن را منتشر کنند؟


برای استفاده از سیستم فروش شبکه ای یا همکاری در فروش حتما لازم نیست که وب سایت با وبلاگ داشته باشید؛ تنها کافیست که از لینک منحصر بفرد خودتان(که میتونه شامل ترجمه متون، ترجمه همزمان و...) باشه به دوستان آشنایان ارسال کنید چنانچه یک نفر از طریق لینک شما مثلا تلگرام یا ایمیل یا ... عضو شد و برای مثال، سفارش ترجمه یک کتاب را ارسال کرد شما درصد تعریف شده در سیستم را به صورت مادام العمر دریافت میکنید.یعنی ممکنه این سفارش ارسالی، تنها سفارش این کاربر نباشه و شما با جذب این کاربر به صورت مداوم سود خودتان را دریافت میکنید بدون این که درگیر ارتباط مستقیم با شخص باشید یا شخص را بشناسید.
چنانچه کاربری در سیستم ما به کمک شما عضو شد میتوانید نام کاربری عوض شده را در پنل را ببینید و در صورت تحویل سفارش بلافاصله به شما اطلاع رسانی خواهد شد که چه رقمی بابت این سفارش دریافت کردید.
در این صورت باید مشخصاتم را به آنها بدهم و آنها با نام من تبلیغ می کنند یا با نام خودشان؟
این بستگی به خودش ما داره که میخواید در تبلیغ از اسم خود استفاده کنید یا نه ازطرف ما چنین اصراری وجود نداره چون سیستم شمارا از طریق نام کاربری و کد معرفی شناسایی میکنه.

چند لینک دیگر به غیر از لینک مستقیم هم در حساب کاربری ام هست مثل ترجمه متون , ترجمه همزمان و ... آیا می توانم همه آنها را برای درج در سایت ها و وبلاگهای دیگران و کانالها و گروههای دیگران,تبليغ كنم يا فقط يكي از أنها را مي توانم انتخاب كنم؟
 

کد معرفی شما منحصر به فرد هست و در همه شکل های که شما گفتین، میتونه ازاین کد استفاده بشه، شکل گذاشتن لینک یا بنر از دید ما تفاوتی نمیکند شما به دلخواه میتوانید انتخاب کنید و یا اصلا با لینک خودتان یک آگهی جدیدی بسازید و به شکل دیگری تبلیغ کنید.

 

85 100 723
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق