جمعه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 14496
  • تعداد مترجم ها : 1243
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 211865
نحوه دریافت فایل توسط مترجمین

در یافت فایل توسط مترجمین بدین صورت است که تمامی فایلها بعد از بررسی متن تو سط مسئولین، برای مترجمین (براساس فیلدهای انتخابی هنگام ایجاد پنل کاربری و سطحی که ترجمه می کنند) آزاد می گردد.

مترجمین بعد از بررسی متن، براساس توانایی و تایم آزادو... فایل را انتخاب و ترجمه می کنند.

 

نحوه انتخاب فایل

بعد از ورود به پنل کاربری در قسمت انتهایی (نصف به پایین صفحه)پنل کاربری،انتخاب سفارش لیست فایلهای آزاد شده را مشاهده خواهید کرد.

در قسمت سمت چپ هر سفارش، ایکون کشویی را باز و فایل را جهت بررسی دانلود کنید.

بعد از بررسی، فایل را  از همان قسمت انتخاب کنید. به نحوی که بعد از رفرش کردن صفحه ، فایل در ترجمه های فعال شما ثبت شود.

لطفا توجه داشته باشید.فایل انتخابی زمانی برای شما ست که حتما و حتما در قسمت ترجمه های فعال شما وجود داشته باشد. در غیر اینصورت فایل را ترجمه نکنید.

 

تذکر: در شرایط خاص، فایل توسط موسسه برای مترجمین ارسال می شود. که از طریق ایمیل اطلاع داده داده خواهد شد. لذا آنلاین بودن در ایمیل الزامی است و یکی از شرایط همکاری با موسسه می باشد.