برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

آگهی استخدام 280 مترجم غیر حضوری جدید در کلیه ی زبان ها

1394/2/4
آگهی استخدام 280 مترجم غیر حضوری جدید  در کلیه ی زبان ها

 

بدین وسیله به اطلاع کلیه علاقمندان می رساند، شبکه مترجمین اشراق در نظر دارد به منظور افزایش راندمان کاری و ایجاد فرصت های شغلی جدید 280 مترجم غیر حضوری جدید در تمامی زبان های زنده دنیا (انگلیسی، فرانسه، آلمانی، چینی، روسی، ترکی استانبولی، آذربایجانی، اسپانیایی، سوئدی، کردی، پرتغالی، تاجیکی، هلندی، سوئدی، لهستانی، عربی و ... ) استخدام نماید.

آگهی استخدام مترجم غیر حضوری

شرایط عمومی استخدام:

1- دارا بودن تحصیلات مرتبط در سطح حداقل کاردانی زبان انگلیسی و در صورت نداشتن تحصیلات مرتبط سابقه حداقل سه سال فعالیت در زمینه ترجمه

2- امکان دسترسی به اینترنت در تمامی ساعات روز

3- آشنایی کافی با نرم افزارهای مجموعه Office به ویژه word

4- داشتن دقت، نظم و وقت شناسی و تعهد در انجام پروژه های دریافتی. بدیهی است در صورت عدم رعایت زمانی انجام پروژه ها ، این موسسه بلافاصله همکاری خود را با فرد مذکور قطع می نماید.

 

از واجدین شرایط درخواست می شود از بخش استخدام مترجم سایت شبکه مترجمین اشراق نسبت به ارسال مدارک اقدام نمایند. بدیهی است درخواست متقاضیانی که مدارک کامل را ارسال ننمایند مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

آخرین مهلت ارسال مدارک متقاضیان 27 تیرماه مصادف با عید سعید فطر

بعد از تایید مدارک ارسالی و قبولی در آزمون استخدامی, همکاری با موسسه آغاز میشود.

برای درخواست استخدام مترجم غیر حضوری جدید روی لینک کلیک کنید. موسسه اشراق استخدام مترجم غیر حضوری در اولویت اصلی خودش دارد.

برچسب: استخدام مترجم زبان انگلیسی غیر حضوری

اخبار دیگر:

جذب مترجم همزمان زبان های چینی، فرانسه، روسی، عربی و انگلیسی

امکان پرداخت در دو یا سه قسط برای تمامی سفارشات

تغییر ساعات کاری شبکه مترجمین اشراق در ایام ماه مبارک رمضان

استخدام مترجم زبان انگلیسی آنلاین

 

92 100 651
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق