برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

تبریک شبکه مترجمین اشراق به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

1394/3/28
تبریک شبکه مترجمین اشراق به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

 

ماه رمضان مبارک

خدای مهربان و حکیم، مهلت مان داد تا رمضانی دیگر را میهمان خوان کرم و رحمت و مغفرت و رضوانش باشیم.

شبکه مترجمین اشراق حلول این برترین ماه را که ماه نزول قرآن کریم است، به مترجمین و مشتریان و کاربران خویش صمیمانه تبریک می گوید و از درگاه خداوند کریم می خواهد که توفیق مان دهد تا قدر این میهمانی و میزبان عزیزش را بدانیم و بیشترین بهره های معنوی و روحانی را در این ماه عظیم، از آن خویش سازیم.
 پیامبر نازنین اسلام، صل الله علیه و آله و سلم، در آخرین جمعه ماه شعبان، در سخنانی که نوید در رسیدن ماه مبارک رمضان را به مومنان دادند، فرمودند: در این ماه، نفس های شما حکم تسبیح خدا را دارد، خواب تان عبادت است، تلاوت یک آیه از قرآن کریم به منزله تلاوت تمام قرآن در ماه های دیگر است، دعاهایتان مستجاب می شود، توبه کنید و به سوی او باز گردید که به ندایتان پاسخ می دهد. و فرمود خدای مهربان قسم خورده است که نمازگزاران و سجده کنندگان را به آتش دوزخ در نیفکند.
 
کاربران و همکاران مترجم شبکه، از خدای کریم و غفور عاجزانه می خواهند تا توفیق بندگی خالصانه اش را نصیب همه گرداند و در این ماه عظیم، بهترین ها را ارزانی فرماید.
 
التماس دعا
دکتر علی پیری
مدیر شبکه مترجمین اشراق
 
 
 
 
 
86 100 680
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق