برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

برگزاری آزمون استخدامی جهت جذب 420 مترجم زبان انگلیسی در 10 استان

1394/5/16
برگزاری آزمون استخدامی جهت جذب 420  مترجم زبان انگلیسی در 10 استان

 

 

آگهی استخدام مترجم زبان انگلیسی در شبکه مترجمین اشراق

 

احتراما به استحضار تمامی متقاضیان جهت ثبت نام در آزمون ورودی شبکه مترجمین اشراق می رساند که آزمون استخدامی جدید روز جمعه در تاریخ 10 مهرماه 1394  در 10 شهر تبریز، رشت، ساری، اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز، سمنان،تهران و یزد بصورت همزمان از ساعت ساعت 9 تا 12  آنلاین (غیرحضوری) برگزار می شود.

این آزمون به دو صورت تستی و تشریحی جهت آزمودن مهارتهای متقاضی در دانش زبان عمومی، حوزه ی کامپیوتر و اینترنت، ویرایش متون و آزمون تخصصی ترجمه برگزار می شود و حضور تمامی مترجمینی که تا الان در امتحان ورودی شرکت نکرده اند الزامی می باشد. جهت استحضار شایان توجه است که آزمون فوق صرفا جهت استخدام مترجمین فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی برگزار می شود و آزمون های سایر زبان ها متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

لطفا توجه نمایید بخاطر درخواست های مکرر دوستان مترجم و بمنظور رعایت عدالت، برگزاری آزمون ورودی برای مترجمین سایر شهرستانها بصورت غیرحضوری در همان ساعت و روز برگزار می گردد.


لطفا جهت ثبت نام ورودی در آزمون استخدامی شبکه مترجمین اشراق کلیک نمایید.

 

با تشکر

دکتر علی اصغرپور

قرعه کشی دو میلیون و پانصد هزار ریالی برای انتخاب 5 کاربر

برای ملاحظه ی سایر اخبار مرتبط لطفا کلیک نمایید.

 

94 100 735
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق