برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

قرعه کشی دو میلیون و پانصد هزار ریالی برای انتخاب 5 کاربر

1394/6/13
قرعه کشی دو میلیون و پانصد هزار ریالی برای انتخاب  5 کاربر

 

کاربران محترم شبکه مترجمین اشراق،

ضمن تقدیر و تشکر از بابت انتخاب شما به عرض می رسانیم هیئت امنای شبکه در نظر دارند به منظور ارج نهادن به انتخاب کاربران خود به قید قرعه به 5 کاربر برتر ، مبلغ دو میلیون و پانصد هزار ریال هدیه ی نقدی تقدیم کند. شایان توجه است که این قرعه کشی در تاریخ 10 مهرماه مصادف با عید سعید غدیر خم برگزار می گردد و اسامی برندگان از طریق بخش اخبار به استحضار خواهد رسید.

بمنظور شرکت در این قرعه کشی لازم است کاربران از تاریخ 15 شهریور لغایت 10 مهر ماه حداقل یک سفارش را ثبت و تایید مالی نمایند. بدیهی است به ازای هر سفارش یک امتیاز برای هر کاربر در نظر گرفته می شود و کاربران فعال شانس بیشتری جهت برنده شدن در این قرعه کشی خواهند داشت.

 

با تجدید احترام

دکتر اصغرپور

 

برگزاری آزمون استخدامی جهت جذب 420 مترجم زبان انگلیسی در 10 استان

برای ملاحظه ی سایر اخبار مرتبط لطفا کلیک نمایید.

 

90 100 656
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق