خبرگزاری فرارو: شبکه مترجمین اشراق، محیطی امن و دقیق برای ترجمه

1395/1/23
خبرگزاری فرارو: شبکه مترجمین اشراق، محیطی امن و دقیق برای ترجمه

 

شبکه مترجمین اشراق، محیطی امن برای ترجمه   

به گزارش روابط عمومی شبکه مترجمین اشراق (موسسه طلایه داران افق علم)، در محیط های دانشگاهی و پژوهشی همواره یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان و حتی اساتید ترجمه دقیق کتب، مقالات و متون به زبان های مختلف است. شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که برای ترجمه متنی سردرگم شده باشید و پس از گذشت زمانی طولانی و صرف هزینه های نامشخص به نتیجه مطلوب دست پیدا نکرده اید.

امروزه با گسترش شبکه های اینترنتی بسیاری از این دست خدمات سهل  و مطمئن تر شده است. بر همین اساس شبکه ی مترجمین اشراق در اوایل 1393 به همت دکتر علی پیری در تبریز تاسیس شد که در واقع به محیطی امن و دقیق برای حل این مشکل تبدیل شده است.

شبکه مترجمین اشراق با کارآفرینی انجام داده شده موفق به بکار گیری بالغ بر 950 مترجم مجرب در زمینه های ترجمه مقاله و متون تخصصی، ترجمه رسمی، ترجمه کتاب، ترجمه مولتی مدیا، ترجمه مکاتبات و اسناد تجاری، اعزام مترجم همزمان، ترجمه کاتالوگ و بروشور و ترجمه محتوای وب سایت با آدرس www.eshraghtranslators.com  فعالیت می کند.

در شبکه مترجمین اشراق شما می توانید هزینه های ترجمه های مختلف را به صورت دقیق محاسبه و آنلاین پرداخت کنید و همچنین این شبکه ترجمه را از لحاظ کیفی تضمین کرده و تحویل به موقع را قول می دهد. شایان توجه است موسسه ی مذکور تنها موسسه ی دارای گواهینامه یورو ساینس کیفی ترجمه از کشور انگلستان در آسیا می باشد که این امر مرهون تلاش خستگی ناپذیر کادر زحمت کش و کیفیت ترجمه ها می باشد.

 

جهت مشاهده لینک خبر کلیک نمایید.

 

92 100 721
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق