دومین کنفرانس بین المللی ایده های نوین در علوم انسانی و مهندسی

1395/2/6
دومین کنفرانس بین المللی ایده های نوین در علوم انسانی و مهندسی
 

اساتید فرهیخته، پژوهشگران ارجمند و دانشجویان گرامی

با استعانت از خداوند متعال، "دومین همایش بین المللی ایده های نوین در علوم انسانی و مهندسی" با حمایت علمی مؤثر  پژوهشگران عرضه علم و دانش برگزار خواهد شد. با توجه به اهمیت  موضوع و همچنین نقش سازنده آن در جامعه، دبیرخانه اجرایی همایش انتظار دارد این کنفرانس با مشارکت متولیان این امر که در یک طیف گسترده و مرتبط با زنجیره طراحی، برنامه ریزی، مدیریت و اجرا اعم از متخصصین، مهندسین، کارشناسان و صاحب نظران می باشد برگزار گرد. تا با ارایه جدیدترین مقالات و دستاوردهای علمی و تجربی روز دنیا توسط این اساتید، پژوهشگران و محققین در راستای ارتقای سطح علمی با هدف افزایش توسعه و ترویج علوم کاربردی نوین و در نهایت افزایش بهره وری و نهایتا توسعه همه جانبه و صحیح جامعه گامی استوار برداریم. 
با تبادل نتایج آخرین پژوهش های صورت گرفته و اطلاع رسانی نتایج کاربردی آنها سهمی در اعتلای نظام مدیریتی کشور، دستیابی به توسعه پایدار، رشد و شکوفایی صنایع و تولید ملی و بهبود وضعیت اقتصادی جامعه خواهیم داشت.
همچنین  به  اشتراک  گذاشتن  جدیدترین  یافته های علمی و تحقیقاتی، به روزآمدی علمی و حرفه ای فعالان دانشگاهی وعرصه کسب و کار خواهد انجامید. در حال حاضر یکی از مهمترین مشکلات و دغدغه های مسئولین ارشد نظام مقدس جمهوری اسلامی رشد و تعالی مدیریت در بنگاه های اقتصادی کشور است.
از این روی در راستای تحقق این اهداف و در جهت ارتقاء سطح دانش و تولید علم و تبیین نقش مدیریت همه جانبه و با هدف گسترش دانش و در جهت عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر ضرورت راه اندازی نهضت علمی و در سالی که هوشمندانه به نام”اقتصاد و فرهنگ, با عزم ملی و مدیریت جهادی”نامگذاری شده است، بر آن شدیم سهمی هر چند اندک اما کاربردی و اثرگذار در راه نیل به این اهداف اساسی و مهم داشته باشیم.

وب سایت کنفرانس: http://www.sicnihe.ir/

 

91 100 673
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق