جمعه , ۳۱ شهریور ۱۳۹۶
چرا مترجمین اشراق؟

 

سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.

 


سفارش ترجمه
آمار سایت
  • تعداد کاربران : 14496
  • تعداد مترجم ها : 1243
  • کلمات ثبت شده : 112583401
  • کلمات ثبت شده ماه گذشته : 137426
  • تعداد پروژه ها : 211865
واریز عواید حاصل از ترجمه ماه رمضان به خانه مهر کودکان 1395/3/17 11:40:54

Image result for ‫کودک کار‬‎

 

بسم الله الرحمن الرحیم

تعاونوا علی البرّ و التقوی

کاربران محترم شبکه مترجمین اشراق با تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات به عرض می رساند شبکه در نظر دارد تمامی عواید و سودهای حاصل از ترجمه ی ماه مبارک رمضان را مطابق سال های گذشته به موسسه ی حمایتی خانه مهر کودکان که موسسه ای غیر دولتی و غیرانتفاعی و با هدف آموزش کودکان و نوجوانان محروم از تحصیل، آموزش کودکان کار و خیابان و حرفه آموزی به زنان سرپرست خانوار تاسیس شده است واریز نماید. انشاالله امیدواریم در این کار خیر مثل همیشه یار و همراه ما باشید.

و من الله التوفیق

دکتر علی پیری

مدیرعامل شبکه مترجمین اشراق

 

 

 

 

برچسب: رمضان, عواید, سود, ترجمه, سال گذشته, موسسه حمایتی مهر کودکان, غیردولتی, هدف آموزش, کودکان و نوجوانان, محروم, زنان بی سرپرست, شبکه مترجمین اشراق