برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

راه اندازی سیستم کسب درآمد آنلاین در شبکه مترجمین اشراق

1395/4/30 16:09:04
راه اندازی سیستم کسب درآمد آنلاین در شبکه مترجمین اشراق

 

سیستم کسب درآمد آنلاین, بازاریابی شبکه ای یا affiliate system به سیستمی اطلاق میشود که در آن کاربران میتوانند دوستان آشنایان خودشان را به وب سایت مورد نظر معرفی کنند و با عضویت آن کاربر در سیستم و انجام سفارش به هر تعداد، بدون دردسر مبلغی را به عنوان پورسانت به صورت مادام العمر دریافت کنند.

سیستم affiliate

برای دعوت دوستان وارد پنل مدیریتان شوید و از بخش کسب درآمد، لینک یا کد تبلیغ مختص خودتان را دریافت کنید.

این لینک را میتوانند در بین دوستان، گروه های تلگرامی، ایمیل و ... به شخصی که میخواهید به سیستم معرفی نمایید ارسال کنید. در صورتی که آن کاربر از این طریق عضو شود شما به عنوان معرف آن کاربر برای هر تراکنش بعدی کاربر، 5 درصد پورسانت خودتان را دریافت خواهید کرد.

کد تبلیغ مشخص شده در این پنل را میتوانند در وبلاگ یا وب سایت خودتان قرار دهید و در صورتی که یکی از بازدید کنندگان وبسایت یا وبلاگ شما از این طریق در سیستم ما عضو شوند شما به عنوان معرف شناخته خواهید شد.

توجه داشته باشید وقتی کاربری فقط یک بار، روی لینک کلیک کنید سیستم تا یک ماه میتواند این کاربر را شناسایی کند لذا ثبت نام با تاخیر نیز ایرادی بوجود نمی آورد.

شایان توجه است در صورت ارسال سفارش جدید توسط زیرمجموعه ها به شما از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی خواهد شد و همچنین می توانید وارد پنل خودتان شده و کاربران معرفی شده را مشاهده و ریز درآمد حاصل از آنرا ملاحظه نمایید.

همکاران مترجم و کاربران ارجمند می توانند به راحتی با سیستم کسب درآمد فعالیت کرده و هیچ محدودیتی از بابت تعداد زیر شاخه ها وجود ندارد. همچنین به عرض می رسانیم در صورتی که موجودی حساب شما به 30 هزار تومان رسید میتوانید درخواست واریز موجودی کنید و این رقم در اسرع وقت واریز خواهد شد که البته در هر ماه صرفا یکبار امکان ارسال درخواست می باشد.

با تشکر

 

90 100 657
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق