افتتاح ربات تلگرامی ترجمه برای اولین بار در ایران

1395/5/21 14:09:26
افتتاح ربات تلگرامی ترجمه برای اولین بار در ایران

 

شبکه مترجمین اشراق مفتخر است به عرض برساند در دهه ی کرامت، برای اولین بار در ایران ربات تلگرامی را آماده ی ارائه ی خدمت رسانی کرده است که علاوه بر اینکه قابلیت ترجمه رایگان در تمامی زبان های زنده دنیا را داراست، همچنین قابلیت ارسال و دریافت سفارشهای جدید به همراه واریزی سفارشها از طریق این ربات امکانپذیر می باشد. شایان توجه است حتی ثبت نام در سامانه از طریق این ربات مقدور شده و با این ربات تلگرامی به راحتی از طریق تلفن همراه، تبلیت و کامپیوتر می توانید سفارش های ترجمه را مدیریت نمایید.

برای شروع تنها کافیست با استفاده از لینک زیر ربات را اجرا نمایید:

http://telegram.me/networktranslatebot

 

امکانات منحصر به فرد این ربات

در صورتی که میخواهید از سرویس رایگان استفاده کنید وارد منوی ترجمه رایگان شوید و از ترجمه متن نسبت به ارسال متن ترجمه اقدام کنید. ربات ما با توجه به چند موتور قدرتمند ترجمه شما را انجام داده و بلافاصله به شما ارسال میکند تا امکان مقایسه برای شما وجود داشته باشد تا بهترین نوع را انتخاب نمایید.

ربات مترجم ربات مترجم آنلاین

اگر یک متن انگلیسی دارید و میخواهید از صحت گرامر آن مطلع شوید کافیست که وارد منو گرامر شوید و متن انگلیسی خود را ارسال کنید ربات متن شما را تحلیل میکند و اشتباهات گرامری را به شما اطلاع خواهد داد.

ربات تلگرامی شبکه مترجمین اشراق توانایی ترجمه به تمام زبان های زنده دنیا را دارد لذا برای تغییر زبان تنها کافیست وارد منو ترجمه شده و نسبت به تغییر زبان اقدام فرمایید.

در صورتی که ترجمه رایگان برای کار شما مناسب نمی باشد میتواند فایل ترجمه خودتان را از بخش ترجمه انسانی به شبکه مترجمین اشراق ارسال کنید و سفارش شما در زمان تعیین شده انجام و به شما تحویل داده خواهد شد. برای ارسال سفارش لازم است که در سامانه ما عضو باشید، برای عضویت تنها کافیست از منوی ثبت نام اقدام کنید. چنانچه شما قبلا در سایت شبکه مترجمین اشراق عضو بودید دیگر نیازی به ثبت نام نیست و میتوانید به راحتی وارد سامانه ما شوید که پس از ورود به سامانه امکان بررسی وضعیت، واریز هزینه ها و حتی دریافت فایل های ترجمه شده سفارش های قبلی امکانپذیر می باشد. همیچنین اگر نیاز به ثبت سفارش جدید داشتید تمامی قابلیت هایی که در سایت رسمی شبکه مترجمین اشراق وجود دارد در این بخش نیز قرار داده شده است که بنحوی شما را از ورود به سایت رسمی شبکه مترجمین اشراق تا حدودی بی نیاز می کند.

 

با تجدید احترام

بخش فنی شبکه

 

87 100 686
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق