برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

افتتاح بخش آموزش رایگان زبان انگلیسی به صورت آنلاین

1395/10/15 13:42:18
افتتاح بخش آموزش رایگان زبان انگلیسی به صورت آنلاین

بخش آموزش رایگان زبان انگلیسی شبکه مترجمین اشراق که در نوع خودش یکی از اولین سایت آموزش زبان انگلیسی می باشد در دسترس عموم قرار گرفت.

آموزش زبان انگلیسی

کاربران در این بخش میتوانند با عضویت یا عدم عضویت از امکانات سایت استفاده کنند. دروس این بخش هر روز به روزرسانی می شود و بخش ویدئوی آموزشی نیز فعلا هر هفته دو ویدئوی آموزشی در اختیار عموم قرار میگیرد.

برای استفاده از تمامی امکانات سایت حتما باید در سامانه عضو شوید کاربران عضو شده میتوانند از مزیت های زیر استفاده کنند:

1- اطلاع رسانی برای درس ها و ویدئو های جدید

2- امکان تبادل نظرات با اساتید حوزه زبان

3- امکان ردیابی آموزش ها و ویدئو های قبلا بازدید شده

4- امکانات دیگر

بخش آموزش ویدئوی همچنین مجهز به سیستم زیرنویس گذاری می باشد که کاربران محترم می  توانند با انتخاب زبان خودشان نسبت به دنبال کردن متن ها و یا ترجمه های ویدئو ها اقدام کنند.

متعاقبا با توجه به حمایت کاربران و پیشرفت سایت کلاس ها و آزمون های آنلاینی نیز طراحی و به کاربران عضو شده ارسال خواهد شد.

برای ورود به سامانه آموزشی رایگان اشراق کلیک کنید.

برای عضویت در سامانه آموزشی اشراق کلیک کنید

86 100 705
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق