تخفیف عیدانه 15 درصدی به تمامی ترجمه ها و زبان ها

1395/12/15 14:12:52
تخفیف عیدانه 15 درصدی به تمامی ترجمه ها و زبان ها

احتراما ضمن تبریک پیشاپیش سال نو به استحضار کاربران محترم شبکه مترجمین اشراق می رسانیم از 16 اسفند به مدت محدود بمناسبت فرارسیدن سال جدید تمامی ترجمه مقاله، کتاب و هر متن و مولتی مدیا در تمامی زبان ها دارای 15 درصد تخفیف خواهند بود.

جهت بهره مندی از این طرح می توانید پس از ارسال سفارش در زمان واریز آنلاین کوپن تخفیف eid1396  را وارد نمایید که بصورت اتوماتیک 15 درصد تخفیف برای ترجمه ی شما اعمال گردد. این طرح برای کتاب های حجیم و مقالات بسیار مناسب می باشد و غیر قابل تمدید می باشد.

 

افتخار ما اعتماد کاربران محترم می باشد.

 

  برآورد آنلاین قیمت                                                                                       ارسال سفارش آنلاین

 

92 100 742
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق