برای مشاهده نسخه جدید وبسایت کلیک کنید

ترجمه محتوای وب سایت

ترجمه محتوای وب سایت

ترجمه تولید محتوا سایت

 

از اینکه موفق شده اید پیام سازمانی و شرکتیتان را در قالب احداث و راه اندازی سایت اینترنتی به معرض نمایش جهانی بگذارید بسیار خرسندیم. اما با وجود در دسترس بودن اطلاعات وب سایت شما، آیا پیام و محتوای سایت شما نیز در دسترس است؟ آیا وب سایت شما آنچه را که برای جلب نظر مخاطب بین المللی نیاز است در اختیار دارد؟

مرکز ترجمه شبکه مترجمین اشراق با بهره گیری از توان بالای علمی و اجرایی همکاران خود، آماده است بازار شما را به خارج از مرزهای ایران گسترش دهد. ما می توانیم وب سایت شما را به ابزاری چند زبانه برای بیان پیام و مأموریت سازمانتان به زبان های مختلف دنیا تبدیل کنیم.

ترجمه وب سایت

ترجمه وب سایت

ترجمه وب سایت یکی از مقرون به صرفه ترین و اقتصادی ترین راه های گسترش جهانی بازار شماست. ترجمه محتوای وب سایت، پیام شما را به زبان قابل فهم برای مخاطبین و مشتریانتان طنین انداز می کند. با سهولت و آسودگی که خدمات مرکز ترجمه و نگارش محتوای اشراق برای شما فراهم می آورد، خدمات، محصولات و کسب و کار شما به کشورها و فرهنگ های مختلف سفر خواهند کرد.

 

ترجمه وب سایت اینقدر با اهمیت؟

طبق آمار منتشر شده از مؤسسه Forrester Research:

بیش از 100 میلیون کاربر اینترنتی به زبانی غیر از زبان انگلیسی صحبت می کنند. با یک حساب سرانگشتی می توان نتیجه گرفت که طبق آمار 31 دسامبر 2011 سایت Internet World Stats، از بین 2267233742 کاربر اینترنت در جهان، بیش از 2 میلیارد کاربر به زبان انگلیسی صحبت می نمایند. لذا با توجه به حدود 33 میلیون و 200 هزار کاربر اینترنت در ایران (1390)، با داشتن صرفاً یک وب سایت فارسی، کسب و کارتان را از بیش از 2 میلیارد و 230 میلیون مخاطب و به تبع آن مشتری بالقوه محروم می نمائید.

بیش از 50% کاربران اینترنت زبان مادری غیر از زبان انگلیسی دارند. ( نتیجه: 50% زبان مادری انگلیسی دارند، و بخش زیادی از کاربران زبان انگلیسی زبان دوم آنها به شمار می آید)

احتمال خرید کاربران اینترنت از وب سایت هایی که به زبان مادریشان نوشته شده اند چهار برابر است.

زمان مرور بازدیدکنندگان سایت ها در سایت هایی که به زبان مادریشان نوشته شده است دو برابر سایت های دیگر است.

 

نمودار توزیع کاربران اینترنت بر حسب قاره (سال 2013)

شبکه مترجمین اشراق

                                                                                                 

 

نمودار ضریب نفوذ اینترنت موبایل بر حسب قاره (سال 2017)

با در نظر گرفتن تمامی جنبه های زبانی، فرهنگی و فنی موجود، بومی سازی وب سایت می تواند کاری دشوار و طاقت فرسا به نظر آید. به همین دلیل، شما برای انجام حرفه ای، سریع و مقرون به صرفه این امور نیازمند مرکزی حرفه ای و کارآزموده هستید.

شبکه مترجمین اشراق با بهره گیری از متخصصین کارآزموده و مجرب در سراسر کشور، آماده است تجربه ترجمه و بومی سازی وب سایت شما به زبان های مختلف را برای شما آسان و لذت بخش کند.

ترجمه مقاله

خدمات ترجمه حرفه ای وب سایت

به هنگام ترجمه وب سایت ، ترجمه ای درست، دقیق، مناسب، و شفاف را برای شما تضمین می نمائیم. مترجمین مجرب مسلط به ترجمه بهینه برای موتورهای جستجوگر (Search Engine Optimized Translation)، عملیات محلی سازی و ترجمه وب سایت شما را اجرا نموده و تضمین می نمایند که پیام و رسالت سازمانی شما در جریان ترجمه از دست نرود.

 

گستره خدمات ترجمه وب سایت

مشاوره و تحلیل وب سایت شما در خصوص ملزومات ساختاری: حصول اطمینان از اینکه ناوبری وب سایت شما در محتوا، پیوندها، و صفحات زبان های مختلف آسان و بی نقص باشد.

جهانی سازی وب سایت شما: حصول اطمینان از اینکه زیرساختار وب سایت شما مناسب زبان های مختلف باشد. متخصصین همکار ما قادر به جداسازی کد از محتوا و راه اندازی و بهینه سازی سایت بر طبق استانداردهای جهانی می باشند.

ترجمه محتوای سایت: شبکه مترجمین اشراق قادر است محتوای متنی HTML و XML سایت شما را (شامل محتوا، مقالات، اخبار و غیره) به زبان های مختلف ترجمه نماید.

ترجمه پایگاه داده: ما قادر هستیم مرکز پایگاه داده وب سایت شما را برای کاربری بین المللی آماده نمائیم.

 

تعرفه خدمات ترجمه وب سایت

ردیف عنوان تعرفه (تومان) زمان مورد نیاز
1 ترجمه محتوای وب سایت تعرفه کلمه ای در ایمیل برآورد هزینه اعلام می شود.
2 تحلیل ساختاری وب سایت 100000 3 الی 4 روز کاری
3 بین المللی سازی وب سایت تماس بگیرید در ایمیل برآورد هزینه اعلام می شود.
4 ترجمه پایگاه داده تعرفه کلمه ای در ایمیل برآورد هزینه اعلام می شود.
5 بهینه سازی محتوای وب سایت (SEO) کلمه ای 5 تومان در ایمیل برآورد هزینه اعلام می شود.

 

فرآیند خدمات ترجمه وب سایت

  1. ثبت سفارش و ارسال فایل های متنی وب سایت در قالب فایل Word (درصورتیکه تمایل داشته باشید محتوای سایت عیناً از روی سایت برداشته شود، هزینه جداگانه برای این خدمات محاسبه خواهد شد).
  2. شمارش کلمات محتوای سایت و ارسال برآورد هزینه به ایمیل شما
  3. پیش پرداخت و آغاز پروژه
  4. آماده سازی، تسویه حساب و تحویل متون ترجمه وب سایت

ترجمه وب سایت

تجربه ما در پیچ و خم های ترجمه وب سایت

شبکه مترجمین اشراق نه تنها در ترجمه محتوای وب سایت، بلکه در بررسی و انجام تغییرات در گرافیک، آیکن ها، و طراحی سایت همراه و همیار شماست. نتیجه اینکه با بهره گیری از خدمات ترجمه وب سایت مرکز ترجمه و نگارش محتوای شبکه مترجمین اشراق آسوده خاطر باشید که حضور جهانی وب سایت شما به قدرت حضور پارسی شما در فضای مجازی خواهد بود.

همچنین در صورت نیاز می توانیم محتوای سایت شما را در صفحات مشخص شده درج نموده و سایت چند زبانه شما را حاضر و آماده تحویل دهیم.

بنابراین زمان را از دست ندهید. یک دنیا مخاطب در انتظار خدمات و محصولات شما هستند.

لطفاً برای دریافت مشاوره رایگان ترجمه وب سایت با ما تماس بگیرید.

 

شعار همیشگی و واقعی شبکه مترجمین اشراق:

"ما ادعا نمی کنیم بهترین هستیم بلکه ثابت می کنیم"

 
 

 

 

89 100 648
چرا مترجمین اشراق؟

  سایت شبکه مترجمین اشراق علاوه بر ساختار ساده ثبت سفارش شما را قادر به ثبت سفارشات با هر وسع مالی در سه سطح برنزی، نقره ای و طلایی به صورت آنلاین می کند بلکه به شما این امکان را می دهد تا در در جریان کلیه جزییات مراحل انجام سفارش قرار بگیرید و در صورت نیاز بصورت مستقیم با مترجم از طریق ارسال تیکت در تماس باشید از مزایای دیگر شبکه مترجمین اشراق گارانتی کیفی 72 ساعته است که حاکی از دقت عمل مترجمین و مشتری مداری می باشد.  

ثبت سفارش
تبلیغات
کانال تلگرام اشراق